Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 07 grudnia 2019

fot. UM Ciechanów
fot. UM Ciechanów

Zmiana tras autobusów ZKM w Ciechanowie

02.08.2019 16:15:00

Jak poinformował Urząd Miasta Ciechanów, w związku z trwającymi pracami budowlanymi wprowadzona został tymczasowa organizacja ruchu na ul. Wesołej.

W ul. Wesołą nie można wjechać od strony ronda na pętli miejskiej.

Od poniedziałku, 5 sierpnia, droga ta zostanie zamknięta od skrzyżowania z ul. Różaną. Zmienione zostały trasy miejskich autobusów.

Na ul. Wesołej trwa frezowanie nawierzchni. Wykonawca przystąpił również do prac związanych z budową kanalizacji deszczowej. Roboty wymagają częściowego wyłączenia ulicy z ruchu. Roboty kanalizacyjne prowadzone są także na ul. Różanej, gdzie również należy liczyć się z niewielkimi utrudnieniami w ruchu.

Z uwagi na prowadzone prace autobusy ZKM na liniach „9” i „10” będą kursowały trasą objazdową. Na linii „9” – do przystanku „Śmiecińska/Siewna” trasa nie będzie zmieniona; potem będzie biegła pętlą miejską do przystanku „Sienkiewicza/Wiosenna”; dalej zaś bez zmian. Linia „10” – do przystanku „Gąsecka” trasa pozostaje bez zmian; dalej będzie prowadziła pętlą miejską do przystanku „Śmiecińska/Siewna”; dalsza jej część pozostaje bez zmian.

Więcej w "TC" z 6 sierpnia.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz