Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 15 listopada 2019

fot. Trojaczki (od lewej): Zuzia, Sebastian i Paweł
fot. Trojaczki (od lewej): Zuzia, Sebastian i Paweł

Pułtuskie trojaczki mają 7 lat

12.09.2019 19:00:00

Każde z nich jest inne, ale lubią wspólnie spędzać czas. Nierozłączni rozpoczęli naukę w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku. Paweł, Zuzanna i Sebastian Szuleccy 30 sierpnia świętowali swoje siódme urodziny.

Kilka dni później, 3 września trojaczki gościły w ratuszu, gdzie przyjął je zastępca burmistrza Tomasz Sobiecki.

- Czas od narodzin dzieci minął bardzo szybko – mówi z uśmiechem Justyna Szulecka, żona Łukasza, mama trojaczków. Patrzy z czułością na córkę i synów, ale potrafi też od nich wymagać, np. ogranicza im, zgodnie z zaleceniami lekarza, jedzenie słodyczy, ogranicza też korzystanie z tabletów i kontroluje, czym dzieci się zajmują. Spędza z trojaczkami dużo czasu, ponieważ ze względu na ich kłopoty zdrowotne zrezygnowała z pracy zawodowej. Studiuje pedagogikę w Akademii Humanistycznej im. A. Gieysztora w Pułtusku, niedługo będzie odbywać praktyki. Chciałaby pracować z dziećmi w szkole. Na razie jest przejęta pierwszymi dniami w szkole swoich własnych dzieci.

- Na przerwach było bardzo fajnie – dzieli się wrażeniami Zuzia. Po chwili dodaje: – Fajnie było też, jak się uczyliśmy.

Więcej w aktualnym wydaniu TC

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz