Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 29 lutego 2020

72-letnia ciechanowianka dała pieniądze fałszywej synowej

03.10.2019 15:37:00

We wtorek, 24 września do 72-letniej mieszkanki Ciechanowa zadzwoniła oszustka podająca się za synową i poprosiła o pilne pożyczenie 10 tys. zł.

Bo, jak tłumaczyła, taką kwotę musi szybko oddać swojej koleżance. Jednocześnie zaznaczyła, że w ciągu kilku dni zwróci pożyczkę.

72-latka spełniła prośbę rzekomej synowej. O tym, ze została oszukana, przekonała się dopiero kilka dni później, gdy prawdziwą synową poprosiła o zwrot pieniędzy.

Więcej w papierowym wydaniu „TC” z 8 października.

autor: KK

Komentarze Internautów (2)dodaj komentarz

  • Anna Weichhaus, 2019-10-04 14:46:57
    Czy masz zły kredyt
    Witam, jestem Anna Weichhaus, prawowity i niezawodny pożyczkodawca. Czy masz długi? Czy masz zły kredyt? Czy zostałeś odrzucony przez bank, jeśli potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie własnej inwestycji biznesowej? Udzielam pożyczki na jasnych i łatwych do zrozumienia warunkach z oprocentowaniem 2%. Udzielam pożyczek biznesowych, osobistych, studenckich, samochodowych i pożyczek na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną teraz: annaweichhaus11@gmail.com
  • Adrian Bayford, 2020-01-27 16:40:19
    Adrian Bayford
    Dobry dzień Potrzebujesz pożyczki na każdy cel? Czy masz problem finansowy? Bridge Finance gwarantuje usługi finansowe dla klientów o korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są łatwe i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę o oprocentowaniu 2% do twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami natychmiast poprzez (adrianbay0008@gmail.com)