Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 21 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Gołotczyzna: Bal na 200 par

07.02.2004 10:00:00

Około 200 par bawiło się podczas sobotniej studniówki zorganizowanej przez Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gołotczyźnie.
Imprezę zorganizowano w internacie tej placówki, w pomieszczeniach świetlicy i stołówki. Miejsca nie było zbyt wiele, toteż młodzież miała utrudnione zadanie, ale świetnie sobie poradziła.

Zgromadzonych przywitał dyrektor szkoły Zdzisław Podgórski. Goście mieli okazję obejrzenia ciekawych scenek sytuacyjnych, przygotowanych przez młodzież. Do sali wniesiono kosze pełne kwiatów, które następnie wręczono dyrekcji i wychowawcom.

Ekscytujące były pamiątkowe zdjęcia. Taka pamiątka pozwoli zachować miłe wspomnienia na całe życie. Dwie uczennice tak się ośmieliły, że zaprezentowały nawet, założone na szczęście, czerwone elementy swoich strojów. Ma to przynieść sukces na egzaminie maturalnym. Tego wieczoru nie rozmawiano jednak o nauce...

Zabawowy nastrój udzielił się wszystkim uczestnikom studniówki. Przygrywał zespół Calypso. Chyba trafił w gusta młodzieży i dorosłych, bo wszyscy świetnie się bawili.

Bal w Gołotczyźnie miał jeszcze tę zaletę, że nie nadwerężał zbytnio kieszeni. Pary płaciły bowiem po 200 zł.

Dekoracja nie była szczególnie wyszukana, ale akurat ten drobiazg nikomu nie przeszkadzał. Liczyła się przede wszystkim właściwa atmosfera. Toteż udana zabawa trwała do rana.

RN
fot. R. Nadaj

autor: R.Nadaj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz