Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 25 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !

Takiego meczu jeszcze nie było...

16.09.2008 16:14:35

21 września br. w Ciechanowie o godz. 14 odbędzie się mecz towarzyski pomiędzy polskimi olimpijczykami a parlamentarzystami.

Spotkanie to organizowane jest przez Miejski Klub Sportowy  i  Szymona Kołeckiego- srebrnego medalistę z Pekinu.
Cały  weekend kończący lato zapowiada się w Ciechanowie niezwykle interesująco. W sobotę, 20 września,  na błoniach obok zamku książąt mazowieckich, odbędzie koncert zespołu „Piersi” , a w trakcie występu Pawła Kukiza nastąpi rozwiązanie konkursów prowadzonych przez  redakcję „TC”: ,,Dziewczyna na lato” oraz ,,Mała miss, mały mister”. Przypomnijmy, że dla dziewczyny, która zgromadzi największą ilość głosów, nagrodą jest skuter.
Niedziela zapowiada się niezwykle emocjonująco. Takiego spotkania w naszym mieście jeszcze nie było. Zgromadzić medalistów olimpijskich w jednym miejscu, zwłaszcza  cztery tygodnie po Igrzyskach w Pekinie , wcale nie jest łatwo.  A to próbuje uczynić  srebrny medalista z Ciechanowa Szymon Kołecki.  Mecz ma odbyć się pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.


Więcej w numerze 37 TC z 9 września 2008 r.


autor: redakcja

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...