Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 25 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !

Płońsk: Trzeźwy poranek

30.09.2008 10:10:00

W poniedziałek, 29 września, od wczesnych godzin rannych (6.00 – 9.00 ) policjanci z płońskiej drogówki kontrolowali kierowców pod kątem trzeźwości w ramach akcji ”Trzeźwy poranek”.

Dla niektórych kierowców akcja była ogromnym zaskoczeniem. Funkcjonariusze kontrolowali każdego kierowcę. Nikt nie przejechał bez dmuchnięcia w alkomat. W akcji wzięło udział 10 policjantów.
- Bilans akcji to 346 przebadanych, w tym dwóch kierowców skuterów i dwóch rowerzystów – mówi dziennikarzowi nadkomisarz Piotr Dąmbrowski, naczelnik sekcji ruchu drogowego KPP w Płońsku. - Nie stwierdziliśmy natomiast ani jednego kierującego znajdującego się pod wpływem alkoholu. Nie wiem czy oznacza to, że ludzie zaczęli być bardziej odpowiedzialni, czy raczej był to zbieg  okoliczności. Myślę, że to drugie ponieważ notorycznie odnotowujemy pijanych za kółkiem. Jednak wyniki poniedziałkowej akcji napawają optymizmem, obu tak było zawsze.

autor: MARTA MAIK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...