Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 25 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !

Złoty Klucz zostaje w Ciechanowie

03.10.2008 10:00:00

Rozstrzygnięty został XII Ogólnopolski Konkurs Poetycki „O Złoty Klucz Ciechanowskiego Ratusza Po raz pierwszy w dwunastoletniej historii po główną nagrodę „sięgnęła” poetka z Ciechanowa – Ewa Stangrodzka, która w czasie uroczystego spotkania z poezją otrzyma statuetkę poetyckiego „Złotego Klucza”

Jury przyznało dwie trzeci nagrody ex aequo Joannie Kaniewskiej ze Stróżewka i Lidii Izabeli Lachowskiej z Przewodowa Parceli. Wyróżnienia pieniężne otrzymają: Joanna Ewelina Domżalska z Żuromina, Anna Żagiel z Raciborza, Małgorzata Pietrzak z Dębianek, Bożenna Beata Parzuchowska z Przasnysza, Ewa Michalak i Jacek Duczmalewski – oboje z Ciechanowa.
Konkursowi patronuje samorząd miasta Ciechanowa, organizatorami są: Miejska Biblioteka Publiczna i Ciechanowskie Koło Literackie, zaś współorganizatorami zakłady poligraficzne: „Graf-Druk”, sPRINT, „Arjadna Print”, „Druk-Servis” oraz nasza redakcja.Więcej w numerze 40 TC z 30 września 2008 r.

autor: STEFAN ŻAGIEL

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...