Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 25 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !

Tragiczny wypadek w stodole

08.10.2008 09:30:00

W czwartek, 2 października, w Ciółkowie (gm. Obryte), przebywająca w stodole 61-letnia kobieta dostała się w tryby uruchomionego rozrzutnika. Zginęła na miejscu.

 

Kobieta stała blisko rozrzutnika, w którym znajdowały się ziemniaki. Jej mąż uruchomił silnik ciągnika, maszyna zaczęła chodzić. Nagle mężczyzna poczuł, że maszyna pracuje inaczej. Wyłączył silnik, zszedł z ciągnika i zobaczył nieprzytomną żonę. Zaczepiła ubraniem o wałek z kołem zębatym, nie dała rady się uwolnić ani wezwać męża na pomoc. Miała rozległe obrażenia głowy, ale to nie one prawdopodobnie stały się przyczyną śmierci, lecz uduszenie. Mieszkanka Ciółkowa miała na głowie chustkę, której końce zacisnęły się wokół jej szyi.Więcej w numerze 31 TC z 7 września 2008 r.

autor: IZABELA KOBA

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...