Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 25 czerwca 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!
fot. NEW.CON10T
fot. NEW.CON10T

Deptak później, teraz Warszawska wirtualna

28.10.2008 09:27:37

W przyszłości główna ulica handlowa w Ciechanowie zamieni się w deptak, o wiele wcześniej doczeka się swojego wirtualnego odpowiednika...

W pierwszym tygodniu listopada w Internecie pod adresem http://nawarszawskiej.pl pojawi się trzeci - zaraz po łódzkim http://napietrynie.pl i wrocławskim http://naświdnickiej.pl - z 25 planowanych serwisów w ramach platformy społecznościowo-shoppingowej SecondStreet.pl. Dlaczego akurat Warszawska? Ponieważ firma, która jest pomysłodawcą platformy ma siedzibę w Ciechanowie, a dokładnie na Warszawskiej.
SecondStreet.pl to nowatorska w Europie platforma społecznościowo-shoppingowa, której celem jest przeniesienie do Internetu największych polskich ulic o charakterze handlowo-usługowym, a następnie ożywienie ich. Unikatowy, aktualizowany widok ulicy, przenosi każdego użytkownika bezpośrednio na chodnik danego miasta, dając mu równocześnie do dyspozycji możliwość poznawania innych osób, kontaktów z nimi, oglądania oferty sklepów i dokonywania w nich zakupów. Serwis jest kierowany do wszystkich osób robiących zakupy i korzystających z Internetu, szukających okazji, niższych cen, konkursów, ale równocześnie jakości – w produkcie i obsłudze.Na zdjęciu:

Już niebawem mieszkańcy Ciechanowa będą mogli wybrać się na zakupy również na wirtualną Warszawską...

TC nr 44 z 28 października 2008 r.

autor: REDAKCJA

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz