Tygodnik Ciechanowski

Środa, 22 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !

Przasnysz: Walka o byt pod cmentarzem

30.10.2008 09:00:00

Kiedy doszło do szarpaniny, a nawet bójki o miejsca do handlu przy cmentarzu w Przasnyszu burmistrz postanowił sprawę uporządkować.

 Ponieważ handlowcy oferujący kwiaty i znicze nie potrafią się porozumieć będą musieli przyjąć nowe reguły narzucone prze miasto.
Wzdłuż cmentarnego ogrodzenia powstaną pomalowane białą farbą oznakowane sektory, za wynajem których miasto będzie pobierać niewielka opłatę dzienna. Jej wysokość będzie niższa niż na targowisku miejskim Kupcy zawrą umowę najmu na czas przed Świętem Zmarłych. Burmistrz chce wprowadzić te zasady na stałe, aby w przyszłości nie dochodziło do podobnych incydentów. Przestrzeganiem wprowadzanego regulaminu handlu przy cmentarzu zajmą się urzędnicy miejscy oraz policja

RC nr 44 z 28 października 2008 r.

autor: WH

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...