Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 17 grudnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!
fot. Archiwum
fot. Archiwum

Co się dzieje NaWarszawskiej.pl

07.11.2008 16:33:00

Zgodnie z zapowiedziami w miniony piątek (7 listopada) w internecie pojawił się wirtualny odpowiednik najbardziej znanej ciechanowskiej ulicy...

Przypomnijmy, że 30 października w siedzibie Tygodnika Ciechanowskiego odbyła się konferencja, na której zostały zaprezentowane plany związane z tym przedsięwzięciem. Przybyło ponad 30 osób, w tym również właściciele punktów hadlowo-usługowych z ulicy Warszawskiej.

- „To ciekawa inicjatywa, w której niewątpliwie będziemy brali udział"  - komentowali po spotkaniu. Słowa dotrzymali, bo już w połowie listopada internauci będą mogli wejść do wnętrz co najmniej kilkunastu wirtualnych sklepów z Warszawskiej, w tym także do wirtualnej redakcji Tygodnika Ciechanowskiego – zdradza nam Sylwia Górna, menedżer projektu. 
Aktualnie wirtualny spacer po Ciechanowie zaczyna się od skrzyżowania ulicy Warszawskiej z 17 Stycznia, a kończy na wysokości Muzeum Szlachty Mazowieckiej. W ciągu najbliższych tygodni – na prośbę właścicieli sklepów - do witryn z Warszawskiej dołączą również te z Placu Kościuszki i Zielonej Ścieżki.
Warto zaznaczyć, że pomysłodawcą i zarazm inwestorem platformy SecondStreet.pl jest ciechanowska firma NEW.CON10T (należąca do Grupy PSW Holding S.A.), specjalizująca się w nowych mediach.
Warszawska dostępna jest pod dwoma adresami www.nawarszawskiej.pl oraz www.secondstreet.pl.

Wiecej w 46 numerze TC z 11 listopada 2008 r.
 

autor: REDAKCJA

Komentarze Internautów (3)dodaj komentarz

 • Miś, 2008-11-08 11:54:24
  Ja już byłem NaWarszawskiej.pl
  Kapitalna sprawa! Tym bardziej, że mam super szybkie łącze! Cudna grafika! Teraz czekam z niecierpliwością na aktywne sklepy
 • Magda, 2008-11-18 19:24:06
  Ja też byłam
  Trzymam kciuki za właścicieli tego serwisu. Ciekawe czy nasi sklepikarze pokażą klasę i właczą się w tą inicjatywę. Powodzenia!!!!!!!!!
 • Kama, 2008-11-21 10:56:40
  i ja byłam
  i tu zgodze się z Misiem - superszybkie łącze jest niezbędne.. czyli serwis fajny, ale nie dla wszystkich..