Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 25 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !

Nasielsk: Policjanci uratowali mu życie

18.11.2008 12:11:29

Gdyby nie szybka interwencja policjantów z Nasielska nie wiadomo jak zakończyłaby się historia 23-letniego Łukasza M., którego policjanci znaleźli na klatce schodowej jednego z bloków. Chwilę wcześniej chłopak najprawdopodobniej wstrzyknął sobie heroinę. Potrzebował natychmiastowej pomocy lekarskiej.

Podczas patrolu policjanci z Nasielska weszli do bloku, gdzie zdarza się, że na klatce schodowej gromadzi się młodzież. Tym razem zastali jednego mężczyznę, który na widok mundurów próbował coś schować. Jak się okazało Łukasz M. miał przy sobie strzykawkę, igłę i wacik nasączony jakąś cieczą. Na pytanie policjantów, co tu robi i po co mu strzykawka odpowiedział, że przed chwilą zażył heroinę. W tej sytuacji funkcjonariusze zatrzymali 23-latka. Znalezione przedmioty zabezpieczono, które zostaną zbadane. Podczas wstępnego badania testerem narkotykowym w komisariacie stwierdzono na zabezpieczonym waciku śladowe ilości heroiny.

Zanim jednak Łukasz M. trafił do policyjnej celi, został przewieziony do pogotowia, gdzie zasłabł i udzielono mu pomocy. Ani policjanci, ani lekarze nie byli w stanie od razu ustalić, co mężczyzna zażył i jak jego organizm zareaguje na specyfik, dlatego też został przewieziony do szpitala.

Po hospitalizacji, gdy lekarze byli pewni, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo trafił z powrotem do komisariatu w Nasielsku. Na podstawie zebranych materiałów dowodowych nasielscy dochodzeniowcy już postawili Łukaszowi M. zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających.

autor: KGP

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...