Tygodnik Ciechanowski

Środa, 14 listopada 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!
fot. B.Prus
fot. B.Prus

Tele 2: Klienci mimo woli

22.11.2008 14:17:23

W styczniu 2007 r. do mieszkania Kazimierza Boconia z Pułtuska zapukała młoda kobieta. Przedstawiła się jako pracownica Telekomunikacji Polskiej S.A., poprosiła o ostatnią fakturę i zaczęła opowiadać o niższych taryfach, jakie może mieć wieloletni abonent.

Kazimierz Bocoń nie podpisywał żadnego dokumentu ani nie wyraził zgody na zmianę operatora, więc poczuł się niemile zdziwiony, gdy otrzymał fakturę z Tele2 i informację, iż złożone przez niego „zlecenie preselekcji połączeń poprzez sieć telekomunikacyjną firmy Tele2 Polska zostało zrealizowane w dniu 2007.01.31”. W lutym 2007 r. pułtuszczanin poprosił TP S.A. o „przekierowanie telefonu” z powrotem do ich firmy z Tele2. Jak się dowiedział osiem miesięcy później, umowa o świadczenie usług przez TP nie została rozwiązana.
– Tele2 nie zdążyło mnie przenieść do siebie, mimo to obciążali mnie rachunkami – wyjaśnia Kazimierz Bocoń. - Nie płaciłem więc rachunków Tele 2 tylko TP S.A. Wkrótce zaczęli telefonować do żony z groźbą, że zabiorą meble, telewizor i inne przedmioty...Reportaż w numerze 48 TC z 25 listopada br.


Na zdjęciu:
Kazimierz Bocoń z dokumentacją swojej walki z Tele 2 i kartką z życzeniami świątecznymi od Tele2

autor: IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz