Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 25 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !
fot. KWP Radom
fot. KWP Radom

Pod Glinojeckiem zatrzymano kuriera z amfetaminą

28.11.2008 16:19:51

Ponad 6 kilogramów amfetaminy miał 32-letni kurier, który taksówką jechał z Ciechanowa do Płocka. Do celu nie dotarł, bo pod Glinojeckiem zatrzymali go policjanci. Rynkowa wartość ujawnionych narkotyków to prawie 200 tysięcy złotych.

Policjanci ustalili, że do Płocka będzie przewożona znaczna ilość amfetaminy. Informacje wskazywały, że kurierem może być znany funkcjonariuszom 32-letni płocczanin Wojciech D., pseudonim Strito. Zaczęto podejrzanego obserwować.
Jak informuje biuro prasowe Komendy Głównej Policji, w okolicy dworca PKP w Ciechanowie mężczyzna wsiadł do taksówki, którą jechał w kierunku Płocka. Podejrzany miał przy sobie dużą torbę turystyczną. Policjanci podejrzewali, że może w niej mieć coś cennego. Zapadła decyzja o zatrzymaniu pojazdu. Z pomocą ciechanowskich policjantów z sekcji kryminalnej KWP zrobiono to niedaleko Glinojecka.
Policjanci nie mylili się. Wojciech D. ukrył w torbie sześć pakunków owiniętych folią aluminiową. Wewnątrz każdego z nich znajdowała się torba z białym proszkiem. Badania testerami potwierdziły, że była to amfetamina.Więcej w numerze 49 TC z 2 grudnia br.

autor: RN

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

 • czytelnik, 2008-11-30 20:11:12
  nieścisłość
  myślę, że autor powinien najpierw sprawdzić czy policjanci którzy udzielali pomocy rzeczywiście byli z sekcji kryminalnej KWP.

Ostatnie FotoreportażeRSS

 • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

  Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

 • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

  Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

 • LKS Matsogi wciąż zachwyca

  Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...