Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 18 stycznia 2020

Metaltech-Piasecki wchodzi do Płońska

08.12.2008 10:12:21

- Firma Metaltech-Piasecki z Ciechanowa sfinalizowała zakup od firmy Ford należącej do niego nieruchomości w Płońsku – poinformował Rafał Piasecki, jeden z właścicieli ciechanowskiej firmy.

Nieruchomość zlokalizowana jest w strefie przemysłowej Płońska, w pobliżu skrzyżowania dróg w kierunku Gdańska i Szczecina. Należy do niej działka o wielkości ponad 14 hektarów, była hala produkcyjna o powierzchni 20 tys. m kwadratowych i pomieszczenia biurowe o powierzchni 1500 m kw. Obiekt oddany był do użytku w 1993 roku. Ford początkowo planował otworzyć tu wielką fabrykę tapicerki samochodowej. Potem jednak firma zmieniła zdanie i przez kilka lat montowała tu samochody swojej marki. Nie zdecydowała się na ich produkcję, bo hale były do tego celu za małe.
Firma Metaltech-Piasecki, mająca swój zakład także w Czosnowie, jest firmą prywatną, działającą w branży metalowej od 1981 r. Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów dla wielu branż w tym m.in.: sprzętu, urządzeń bezpieczeństwa i organizacji ruchu drogowego; mebli miejskich, podnośników samochodowych dla serwisów i stacji obsługi, wyposażenia budynków inwentarskich, wyposażenia placów gier i zabaw i akcesoriów budowlanych. Realizuje indywidualne zamówienia klientów. Posiada własną cynkownię.Wiecej w numerze 50 z 9 listopada br.

autor: RN

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

  • ania, 2008-12-12 11:35:47
    super
    fajnie, że coś zacznie się dziać, nowe zatrudnienia, kiedy będzie coś wiadomo??