Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 17 grudnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

SecondStreet.pl wśród najlepszych stron www 2008 r.

10.12.2008 13:31:02

Internetowy serwis SecondStreet.pl prowadzony przez ciechanowską spółkę NEW.CON10T został nagrodzony prestiżową nagrodą branży internetowej Web Star 2008 w kategorii Nowa Strona Roku 2008. Webstary rozdano we wtorek, 9 grudnia w Warszawie. Najlepsze strony www wybrali specjaliści z branży internetowej oraz internauci.

Akademia Internetu złożona z laureatów minionych edycji za najlepszą stronę uznała secondstreet.pl. Wyróżnienia przyznano: n.pl (Hint) oraz www.onet.pl (Onet.pl) Akademia dokonała też preselekcji wszystkich zgłoszonych stron i wskazała te, które znalazły się w konkursie internautów. Webstara Internautów odebrali przedstawiciele Blueocean, właściciela serwisu www.politika.pl.
Web Star Festival to jedyny w polskim Internecie konkurs na najlepsze strony internetowe. Nagrody przyznawane są w kategoriach: Odzież i Moda, Podróże i Turystyka,  Restauracje i Kuchnia, Sklep Internetowy, Społeczność, Sport i Rekreacja, Strona Firmowa, Strona Prywatna, Strona Społecznościowa, Technologia i Komunikacja, Usługi Profesjonalne.


Secondstreet.pl to internetowa platforma społecznościowo-shoppingowa, odwzorowująca największe polskie ulice handlowo-usługowe. Jako pierwsza swojego wirtualnego odpowiednika doczekała się ulica Piotrkowska w Łodzi. Następnie Świdnicka we Wrocławiu i Warszawska w Ciechanowie. Niedługo pojawi sie w Secondstreet.pl ulica Floriańska w Krakowie i Świętojańska w Gdańsku.
Pomysłodawcą i inwestorem platformy jest ciechanowska spółka New.Con10t, która specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań z zakresu nowych mediów.

autor: żet

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz