Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 23 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !
fot. W.Dzieczkiewicz
fot. W.Dzieczkiewicz

Wybuch butli z gazem

16.12.2008 10:13:07

W poniedziałek, 15 grudnia o godz. 16.35, w Kuczborku w pow. żuromińskim doszło do wybuchu butli gazowej zawierającej propan–butan. Dwie osoby: 67–letni mężczyzna i 69–letnia kobieta odnieśli poważne obrażenia i zostały przewiezieni do szpitala rejonowego w Żurominie.

W wyniku wybuchu zostały naruszone elementy konstrukcyjne budynku i wg opinii pracownika Nadzoru Budowlanego w Żurominie, budynek grozi zawaleniem.


Więcej w numerze 52 TC z 22 grudnia br.

autor: żet

Komentarze Internautów (2)dodaj komentarz

 • mieszkaniec, 2008-12-16 18:24:11
  Pogotowie przyjechalo bez lekarza...tylko kierowca
  Skandalem jest to z Zuromina przyjechala karetka po godzinie i to bez lekarza tylko sam kierowca...skandal. Podobno szpital Zurominski sie szczyciu takimi zyskami...brawo oby tak dalej. Placimy skladki na co? Kiedy potrzba pomocy nie ma komu ratowac naszego zdrowia. Ciekawe kto odpowie za takie decyzje w Zurominskim szpitalu.
 • Robek, 2008-12-17 11:17:03
  Lekarze już nie jeżdzą w karetkach...
  ...a przynajmniej rzadko i do trudnych przypadków - choroby jakiejś nieokreślonej itp. Do wypadków jeździ karetką kierowca-ratownik medyczny i ratownik medyczny. Z góry wiadomo co trzeba tam zrobić i jakie leki podać, więc lekarz jest niepotrzebny. A kilku lekarzy czeka w szpitalu na ofiary wraz ze specjalistycznym sprzętem, którego do karetki się nie zapakuje.

Ostatnie FotoreportażeRSS

 • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

  Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

 • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

  Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

 • LKS Matsogi wciąż zachwyca

  Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...