Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 23 czerwca 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Kronika policyjna

17.03.2002 01:14:34

Zatrzymany za narkotyki
Sąd Rejonowy w Legionowie podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu, na 3 miesiące, 28-letniego mieszkańca Warszawy - podejrzanego o rozprowadzanie narkotyków.
Napad w pociągu
9 marca w pociągu relacji Warszawa - Ciechanów dwaj mężczyźni z Pomiechówka i Legionowa wraz z innymi nieustalonymi sprawcami pobili 2 pasażerów, a następnie okradli ich. Bandytów zatrzymano. Kilka dni później zostali tymczasowo aresztowani.

Ukradli peugeota
Wartego 50 tys. zł peugeota 206 skradziono 13 marca w Nowym Dworze Mazowieckim, z prywatnej posesji przy ul. Kopernika.

Kamieniami w autobus
10 marca w Zegrzu nieznani sprawcy obrzucili kamieniami autobus, należący do prywatnego przewoźnika. Wybili dwie boczne szyby i uciekli. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Pobiły i okradły
W Cieksynie (gm. Nasielsk) 9 marca wieczorem dwie młode mieszkanki Nowego Dworu Mazowieckiego pobiły i okradły inną mieszkankę tego miasta. Zabrały jej kolczyki i bransoletkę. Jedną ze sprawczyń zatrzymano.

Splądrowali mieszkanie
W Chotomowie (gm. Jabłonna) 8 marca włamano się do prywatnego mieszkania. Rabusie weszli drzwiami balkonowymi. Skradli walizkę z laptopem oraz inne przedmioty o wartości ok. 10 tys. zł.

Zginęło 29 drzwi...
29 drzwi antywłamaniowych skradziono w Jabłonnej, przy ul. Szkolnej, z budowy osiedla "Bukowy dworek". Straty oszacowano na ok. 29 tys. zł.

Na gorącym uczynku
W Legionowie przy ul. Siwińskiego, 8 marca, ujęto dwóch mężczyzn usiłujących ukraść poloneza. Zatrzymani mają 27 i 28 lat i pochodzą z Nowego Dworu i Warszawy.

To nie byli amatorzy pływania...
10 marca w Nowym Dworze Mazowieckim z pomieszczeń klubu PTTK "Wodnik" skradziono 3 kajaki, 6 wioseł i 8 kołpaków wartych ok. 15 tys. zł.

Skradziono narzędzia
W nocy z 8 na 9 marca w Izabelinie (gm. Czosnów) włamano się do blaszanego kontenera, skąd ukradziono agregat prądotwórczy i inne narzędzia. Straty są znaczne. Wynoszą ok. 35 tys. zł.

Zginęła brama
Niezwykle zuchwali byli złodzieje, którzy w nocy z 9 na 10 marca w Józefowie (gm. Nieporęt) "zwinęli" z prywatnej posesji... bramę wjazdową. Była warta ok. 1000 zł.

autor: R.Nadaj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz