Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 20 sierpnia 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com
fot. A.Dusiński
fot. A.Dusiński

Zderzenie ciężarówek - zablokowana 60.

10.11.2010 09:15:34

Dzisiaj rano około godziny 5.30 na drodze krajowej numer 60 przed rondem w Glinojecku od strony Ciechanowa zderzyły się dwie ciężarówki. Jedną z nich kierował obywatel Litwy, który w wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia.

Drugi z kierowców  - Polak w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala w Płońsku. Jedną z ciężarówek przewożone były środki chemiczne. Na miejscu jest policja i straż pożarna. Droga jest zablokowana prawie do Ciechanowa.

Wszystko wskazuje na to że czynności procesowe z udziałem prokuratora oraz usuwanie pojazdów zajmie kilka godzin. Ruch pojazdów kierowany jest na Pułtusk i Płońsk.

Drugi wypadek wydarzył się na drodze krajowej nr 60 w miejscowości Tłucznice k. Makowa Mazowieckiego. Z nieustalonych na razie przyczyn tir przewrócił się na jezdnię i zablokował przejazd. Policja wyznaczyła objazdy na Pułtusk i Przasnysz.

autor: KPP Ciechanów

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz