Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 20 sierpnia 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com

Strzały w Mławie

11.11.2010 11:18:46

Niespełna godzinę trwała policyjna akcja odzyskiwania samochodu, skradzionego na terenie Warszawy. Na trop utraconego vw passata trafili mławscy kryminalni. Podczas zatrzymywania sprawców kradzieży jeden z policjantów użył broni służbowej.

Policję powiadomiono o kradzieży auta tuż po godzinie 8:00. Dzięki czynnościom prowadzonym przez policjantów z mławskiego wydziału kryminalnego, vw passata namierzono na terenie powiatu. Jechało nim dwóch młodych mężczyzn. Istniało podejrzenie, że mogą oni być sprawcami innych groźnych przestępstw. Po zatrzymaniu samochodu przez policjantów, podejrzewani o kradzież mężczyźni próbowali jeszcze uciekać pieszo. Po tym jak zignorowali polecenia policjantów do zatrzymania się, jeden z funkcjonariuszy oddał strzał ostrzegawczy w górę. Kilka chwil potem obaj uciekinierzy zostali obezwładnieni i przewiezieni do mławskiej komendy policji.

Zatrzymani, to mężczyźni w wieku 34 i 29 lat, obaj mieszkańcy Warszawy.

Po wykonaniu wstępnych czynności, sprawa zostanie przekazana stołecznej policji.

autor: KPP Mława

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz