Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 19 kwietnia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!
fot. B.Prus
fot. B.Prus

Medal „Pro Masovia” dla Zbigniewa Kołodziejskiego

13.11.2010 12:17:34

Zbigniew Kołodziejski, wójt gminy Gzy, znalazł się wśród 42 włodarzy wspólnot samorządowych na Mazowszu, którzy swoje funkcje pełnią nieprzerwanie od 20 lat; on w gminie gospodarzy 34 lata. Za pracę dla lokalnej społeczności otrzymał medal „Pro Masovia” i dyplom uznania za działalność na rzecz województwa.

Medal „Pro Masovia” i dyplom uznania otrzymał z rąk Roberta Soszyńskiego, przewodniczącego Sejmiku, i marszałka Adama Struzika podczas uroczystości w Centrum Olimpijskim w Warszawie, w której wzięli udział przedstawiciele parlamentu, administracji rządowej i samorządowej oraz świata nauki. Znalazł się w gronie 42 wójtów i burmistrzów, którzy „od momentu odrodzenia samorządności w Polsce pracują z powodzeniem na rzecz lokalnych wspólnot, przyczyniając się tym samym do gospodarczego, kulturalnego oraz społecznego rozwoju Mazowsza”.

Dla Zbigniewa Kołodziejskiego (ur. w 1947 r.) medal „Pro Masovia” to nie tylko zwieńczenie 20-letniej pracy w samorządzie, ale i 34-letniej pracy w gminie. Rekordzista wśród gospodarzy gmin pod względem długości stażu pracy na skalę województwa w obecnych wyborach nie będzie ubiegał się o reelekcję.

Więcej w numerze 46 TC z 16 listopada br.

autor: IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz