Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 21 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Chociszewo: Kolejna tragedia na drodze krajowej 62

21.02.2012 09:01:22

Dwa samochody zderzyły się we wtorek, 21 lutego ok. 7.00, na drodze krajowej nr 62 w Chociszewie (gm. Czerwińsk, pow. płoński). Jednna osoba nie żyje, trzy trafiły do szpitali.

Ja wynika ze wstępnych ustaleń będących na miejscu policjantów, jadący od strony Warszawy w kierunku Płocka osobowy opel astra najprawdopodobniej wpadł w poślizg i zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem ciężarowym renault magnum. Na skutek zdarzenia kierowca opla poniósł śmierć na miejscu, a trzej pasażerowie w stanie ciężkim trafili do szpitali: jeden do Płońska, drugi do Płocka, trzeci zaś w najgorszym stanie śmigłowcem LPR przewieziony został do szpitala przy ul. Szaserów Warszawie.

– Wszystkie te informacje proszę traktować jako wstępne. W momencie rozmowy na miejscu trwają czynności policyjne pod nadzorem prokuratora. Teraz mogę jedynie dodać, że prawdopodobnie wszyscy podróżujący oplem młodzi ludzie, to mieszkańcy powiatu płockiego, ale dokładne dane uzyskamy później, z poszczególnych szpitali – powiedziała we wtorek, o godz. 8.30 Iwona Pawłowska, rzecznik KPP w Płońsku.

Więcej w TC nr 9 z 28 lutego br.

autor: MM

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz