Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 14 października 2019

 • Robert Mamątow - kolejny raz senatorem

  dziś 15:30:00

  O mandat senatora w okręgu siedleckim ubiegało się dwóch kandydatów: Robert Adam Mamątow z Ostrołęki, senator VIII i IX kadencji, przedstawiciel KW Prawo i Sprawiedliwość oraz Tadeusz Nalewajk, przewodniczący Rady Powiatu Pułtuskiego, prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Pułtusku, reprezentujący KW Polskie Stronnictwo Ludowe. Więcej głosów i mandat uzyskał pierwszy z nich.

  Czytaj dalej

 • Sejm okręg nr 18. Najwięcej mandatów ma PiS


  dziś 15:00:00

  O 12 mandatów do Sejmu RP w okręgu nr 18 siedleckim, obejmującym m.in. powiaty pułtuski i makowski, ubiegało się 163 kandydatów z siedmiu komitetów. Najwięcej mandatów zdobyli, jak wynika ze wstępnych wyników, przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości – 9. Prawdopodobnie 2 mandaty przypadną Koalicyjnemu Komitetowi Wyborczemu Koalicja Obywatelska PO. N IPL Zieloni, zaś 1 mandat – Polskiemu Stronnictwu Ludowemu.

  Czytaj dalej

 • Trzecia kadencja Jana Marii Jackowskiego

  dziś 11:30:00

  W okręgu nr 39, który swoim zasięgiem obejmuje pięć powiatów (ciechanowski, płoński, mławski, przasnyski i żuromiński) o mandat senatora ubiegało się 3 kandydatów. Według nieoficjalnych wyników wygrał zasiadający w Senacie także w poprzedniej kadencji Jan Maria Jackowski.

  Czytaj dalej

 • W powiatach makowskim i pułtuskim - wygrał PiS

  dziś 11:15:00

  W okręgu nr 18 siedleckim, obejmującym 11 powiatów, w tym makowski i pułtuski oraz miasta na prawach powiatu: Ostrołękę i Siedlce, wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Zagłosowała na niego ponad połowa głosujących. Tak samo było w powiatach makowskim i pułtuskim.

  Czytaj dalej

 • Wstępne wyniki, kto do Sejmu z okręgu płocko-ciechanowskiego

  dziś 10:00:00

  Choć jeszcze nie ma ostatecznych wyników, wstępnie wiadomo już, kto znajdzie się w Sejmie z okręgu płocko-ciechanowskiego.

  Czytaj dalej

 • Minister Błaszczak - lokomotywa PiS (powiaty nowodworski, legionowski)


  dziś 09:50:00

  Choć dane nie są jeszcze kompletne, już wiadomo, że bardzo dobrą decyzją ze strony PiS było wystawienie do wyborów przedstawicieli rządu. Najwyraźniej widać to na przykładzie ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka, pochodzącego z Legionowa.

  Czytaj dalej

 • W powiecie ciechanowskim wygrał PiS

  dziś 09:20:00

  W powiecie ciechanowskim wybory wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Uzyskało poparcie 21.835 wyborców (na kandydatów tej partii oddano 54,24 proc. wszystkich głosów).

  Czytaj dalej

 • Wygrana PiS, pięć partii w sejmie

  wczoraj 21:00:00

  Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 r. według exit poll Ipsos.

  Czytaj dalej