Tygodnik Ciechanowski

Środa, 12 grudnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!
 • Zwłoki mężczyzny w lesie

  wczoraj 21:30:00

  Ciechanowska policja prowadziła dziś wieczorem poszukiwania za 70-letnim mężczyzną, z którym rodzina nie miała kontaktu od godz. 11.00. Starszy pan wyjechał z domu citroenem, który został znaleziony na skraju lasu pomiędzy Gumowem a Gostominem w powiecie ciechanowskikm.

  Czytaj dalej

 • Nowe radiowozy dla komendy policji w Ciechanowie

  wczoraj 15:00:00

  Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie wzbogaciła się o cztery nowe radiowozy. Uroczystość przekazania samochodów do służby (trzech opli mocca i jednego bmw) odbyła się w południe 11 grudnia.

  Czytaj dalej

 • Nowy radiowóz dla komendy

  wczoraj 12:00:00

  Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku odbyło się uroczyste przekazanie do użytkowania radiowozu dla płońskich policjantów. Oznakowanym oplem Mokką będą patrolować miejscowe ulice funkcjonariusze z sekcji prewencji. Auto kosztowało 85 tys. zł.

  Czytaj dalej

 • Kiermasz charytatywny dla 15-letniej Ani


  wczoraj 09:00:00

  15-letnia Ania jest uczennicą gimnazjum w Sońsku. Jakiś czas temu zaczął dokuczać jej ból ręki, który stawał się coraz mocniejszy i w znaczny sposób ograniczał ruchy. Szczegółowe badania stwierdziły, że to złośliwy nowotwór kości z podejrzeniem przerzutów do płuc. 14 grudnia zaplanowano w miejscowej szkole kiermasz, z którego całkowity dochód będzie przeznaczony na jej leczenie.

  Czytaj dalej

 • Urodziny Jarosława Kreta w Żurominie

  przedwczoraj 10:45:00

  Ciekawe spotkanie autorskie ze znanym pogodynkiem Jarosławem Kretem, którego organizatorem była Powiatowo-Miejska Biblioteka Publiczna w Żurominie, zakończyło się w dość niespodziewany sposób dla wszystkich jego uczestników, ale chyba najbardziej dla samego gościa, bo na salę pod koniec prelekcji wjechał wielki urodzinowy tort w kształcie kopca, a na samym jego szczycie była figurka... kreta!

  Czytaj dalej

 • Wystawa gołębi pocztowych

  08.12.2018 00:00:00

  W dniach 8-9 grudnia 2018r. odbędzie się kolejna edycja Wystawy Gołębi Pocztowych Okręgu Ciechanów. Miejscem jej organizacji będzie Gminny Ośrodek Kultury w Strzegowie.

  Czytaj dalej

 • Ciechanów: Jarmark Bożonarodzeniowy i Wiglia

  06.12.2018 20:00:00

  Jarmark Bożonarodzeniowy rozpocznie się 7 grudnia. Przed ratuszem pojawią się stoiska, w tle rozbrzmiewać będą dźwięki kolęd i świątecznych piosenek. Zaplanowane są występy zespołów, pokazy, zabawy, spotkanie ze Świętym Mikołajem i elfami, pojawią się także Motomikołaje. W niedzielę odbędzie się Wigilia dla Mieszkańców.

  Czytaj dalej

 • Ciechanów: Wigilia i Jarmark Bożonarodzeniowy przed ratuszem

  02.12.2018 13:33:27

  W piątek 7 grudnia w Ciechanowie rozpocznie się trzydniowy Jarmark Bożonarodzeniowy. W wydarzeniu weźmie udział około 40 wystawców.

  Czytaj dalej