Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 25 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !

Ciechanów: 9 grudnia godz. 16.00, sala widowiskowa Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki

SMAK MAMROTA

Jest to prawdziwa gratka dla miłośników "Rancza" i swojskich pejzaży wsi Wilkowyje - czyli dla wszystkich. Nieznane, a więc ekskluzywne pogwarki dżentelmenów z ławeczki, których nigdzie indziej Państwo nie usłyszą. Za zakłócanie porządku publicznego na mocy wyroku sądu nasi bohaterowie zostają skazani na 20 godzin pracy społecznej na rzecz szkoły, co odbywa się pod czujnym okiem Pani Dyrektor (Magdalena Waligórska).

Widownia jest w tym spektaklu klasą, a widzowie - uczniami. Pietrek (Piotr Pręgowski), Solejuk (Sylwester Maciejewski), Hadziuk (Bogdan Kalus) trafiają po kolei na poszczególne lekcje w tej klasie. I tak, na przykład na lekcji języka polskiego zastanawiają się wspólnie nad zależnością jakości trunków, wypijanych przez wieszczów i ich wpływem na wartość dzieła poety. Bo to, że poeta nie mógł tworzyć swoich dzieł bez tzw. "wspomagania" pozostaje dla nich poza wszelką wątpliwością...

Cały, momentami stricte kabaretowy spektakl oparty na epizodzie z popularnego serialu "Ranczo" to duża dawka humoru dla każdego widza.

Autorem spektaklu jest Robert Butter, reżyserem Wojciech Adamczyk.

Informacja i bilety na spektakl w Ciechanowie: 504 739 716

 

Archiwum

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...