Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 24 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !

Przełaje po płaskim

  • tc
  • tc
  • 43
  • 40
  • Tc
  • 42
  • tc
  • 42
  • 41
  • 38
  • Tc
  • 39
  • 35
  • 36
  • 23
  • 24
  • tc
  • 21
  • 22
  • 20
  • 21
  • 18
  • 19
  • 16
  • 17
  • 14
  • 15
  • 12
  • 13
  • 10
  • 11
  • 8
  • 9
  • 6
  • 7
  • 3
  • 4
  • TC
  • 2

1/39

Na obiektach stadionu miejskiego rozegrano mistrzostwa powiatu ciechanowskiego w biegach przełajowych. Zawody zaliczane są do Igrzysk Młodzieży Szkolnej i były jednocześnie eliminacjami do mistrzostw rejonowych.
Uczniowie rywalizowali na dystansach od 500 do 1500 metrów. Klasy czwarte szkół podstawowych i szkoły ponadgimnazjalne udział w zawodach zakończą na szczeblu rejonu.
Pierwsza piętnastka w pozostałych biegach automatycznie uzyskiwała awans do rywalizacji w rejonie. Mimo że nie wszystkie szkoły wzięły udział w zawodach, to i tak frekwencja była wyższa niż w ubiegłych latach. 
Wyniki na poszczególnych dystansach (pierwsze szóstki)
Szkoły podstawowe – dziewczęta
Rocznik 2004, dystans 800 m: 1. Julia Stasiak (SP Gąsocin), 2. Natalia Niwińska (SP 7 C-nów), 3. Marta Krupińska, 4. Klaudia Sawicka (obie SP Sońsk), 5. Julia Dzielińska (SP Kałęczyn), 6. Natalia Mierzejewska (SP 7 C-nów)

Rocznik 2005, dystans 800 m: 1. Julia Chodkowska (3 C-nów), 2. Apolonia Wesołowska (Sońsk), 3. Marysia Krupińska (Gąsocin), 4. Natalia Siemionko (Sońsk), 5. Anna Stawińska, 6. Daria Kownacka (obie 7 C-nów)
Rocznik 2006, dystans 500 m: 1. Jagoda Bojarska (Gąsocin), 2. Aleksandra Lewandowska, 3. Magda Przytarska, 4. Natalia Jabłecka (wszystkie 7 C-nów), 5. Natalia Kałwa ( Młock), 6. Oliwia Brzezińska (Sońsk)
Szkoły podstawowe - chłopcy
Rocznik 2004, dystans 1000 m: 1. Konrad Wiśniewski (3 C-nów), 2. Adam Brodowski (Sońsk), 3. Marcin Klonowski, 4. Wiktor Stryjewski (obaj 3 C-nów), 5. Kacper Wyrzykowski (Młock), 6. Dominik Żebrowski ( Sońsk)

Rocznik 2005, dystans 1000 m: 1. Maciej Zmysłowski (Ościsłowo), 2. Sebastian Elak (SP Gąsocin), 3. Bartosz Jabłoński, 4. Adam Trętowski (obaj 3 C-nów), 5. Dawid Ojrzeński (Sońsk), 6. Maciej Włodkowski (Młock)
Rocznik 2006, dystans 500 m: 1. Sebastian Wroński, 2. Mateusz Wolski, 3. Szymon Brodowski (wszyscy Sońsk), 4. Bartosz Goździewski (3 C-nów), 5. Igor Stawicki, 6. Dawid Bucholc (obaj Sońsk)
Punktacja: 1. SP Sońsk – 67; 2. SP 3 C-nów – 67; 3. SP Młock – 48; 4. SP Gąsocin – 30; 5. SP Chotum – 15; 6. SP Kałęczyn – 11; 7. SP Ościsłowo – 9; 8. SP Wola Młocka – 4 
Szkoły gimnazjalne – dziewczęta
Rocznik 2001, dystans 1000 m: 1. Natalia Borkowska, 2. Magdalena Miłoszewska (obie 4 C-nów), 3. Karolina Komorowska (Sońsk), 4. Paulina Wachowicz, 5. Alicja Madejska, Angelika Kuc (wszystkie 4 C-nów)
Rocznik 2002, dystans 1000 m: 1. Maria Olszewska (4 C-nów), 2. Gabriela Wolska (Sońsk), 3. Justyna Perkowska (Młock), 4. Agata Milewska (Gąsocin), 5. Sara Włodek (Gorysze), 6. Monika Stojak ( Młock)
Rocznik 2003, dystans 1000 m: 1. Dominika Kardaś (3 C-nów), 2. Anna Grzybowska (1 C-nów), 3. Anna Sokołowska (Sońsk), 4. Klaudia Perkowska, 5. Aleksandra Trzepanowska (obie Młock), 6. Marta Płoska (TWP C-nów)

Gimnazja - chłopcy

Rocznik 2001, dystans 1500 m: 1. Krystian Dobrzeniecki (Ościsłowo), 2. Adam Gulczyński (3 C-nów), 3. Emil Tetfejer (Gąsocin), 4. Kamil Kuźniewski (Sońsk), 5. Sebastian Wasiak (4 C-nów), 6. Jakub Połuboczek (1 C-nów)
Rocznik 2002, dystans 1500 m: 1. Damian Biliński (4 C-nów), 2. Seweryn Nowicki (3 C-nów), 3. Patryk Lazarski ( 4 C-nów), 4. Bartosz Olszewski (3 C-nów), 5. Dominik Zajkowski (4 C-nów), 6. Hubert Matusiak (3 C-nów)
Rocznik 2003, dystans 1500 m: 1. Jakub Gorgolewski (3 C-nów), 2. Kamil Błaszczyk (Sońsk), 3. Kamil Rasiński (1 C-nów), 4. Jakub Wroński (3 C-nów), 5. Łukasz Ptaszkiewicz (Kraszewo), 6. Bartosz Urbański (Ościsłowo)
Punktacja: 1. 4 C-nów – 66; 2. 3 C-nów – 57; 3. Gąsocin – 45; 4.Sońsk – 30; 5. 1 C-nów – 28; 6. TWP C-nów – 28; 7. G. Młock – 22; 8. G. Ościsłowo – 18; 9. Kraszewo – 13; 10. Kałęczyn – 6; 11. Gorysze – 6 
Szkoły ponadgimnazjalne - dziewczęta

Rocznik 1999 i starsze, dystans 1000 m: 1. Patrycja Kuczyńska (ZS 2 C-nów), 2. Klaudia Kuczyńska, 3. Anna Kuźmińska (obie I LO C-nów), 4. Weronika Wolska (ZS 2 C-nów), 5. Natalia Kalinowska, 6. Natalia Paluch (obie I LO C-nów)
Rocznik 2000, dystans 1000 m: 1. Marta Górczyńska, 2. Maria Krystkiewicz (obie I LO C-nów), 3. Sandra Długoszewska (ZS 3 C-nów), 4. Weronika Chmielińska (I LO C-nów)
Szkoły ponadgimnazjalne - chłopcy 

Rocznik 1999 i starsi, dystans 1000 m: 1. Daniel Perkowski (ZS 3 C-nów), 2. Patryk Czerwiński (ZST C-nów), 3. Przemysław Perech (ZS 2 C-nów), 4. Patryk Elak (I LO C-nów), 5. Dawid Bonisławski, 6. Bartosz Łączyński (obaj ZS 2 C-nów) 
Rocznik 2000, dystans 1000 m: 1. Damian Trzaska (I LO C-nów), 2. Mateusz Stojak (ZS 3 C-nów), 3. Michał Perkowski (ZST C-nów), 4. Krystian Zając (ZS 2 C-nów), 5. Kacper Ślepowroński (ZS 3 C-nów), 6. Mateusz Tatkowski (ZST C-nów)
Punktacja: 1. I LO C-nów – 118; 2. ZS 2 C-nów – 46; 3. ZST C-nów – 42; 4. ZS 3 C-nów – 32
Fot. Zenon Lewandowski

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...