Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 22 stycznia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Superbabcia

rozpoczęcie: 01.01.2013 00:00:00, zakończenie: 31.01.2013 23:59:59

Superbabcia

FINAŁ

Babcia Mila Derbin, wnuczka Dominika Łuczak z oddziału przedszkolnego 0a Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie, to główni bohaterowie pierwszej edycji konkursu Superbabcia organizowanego przez "TC”.

W konkursie trwającym kilka tygodni uczestniczyło około 30 dzieci z 6 przedszkoli, ale w ostatecznej rywalizacji pozostała dwójka uczestników: Dominika oraz Przemek Pawlicki, dzieci z jednej grupy „zerówkowej”. Różnica głosów wynosiła zaledwie 9. Dominika uzyskała 231, a Przemek 222, łącznie w konkursie oddano 950 głosów.

Dla zwycięskiej babci Mili i jej najbliższych zorganizowaliśmy 27 stycznia pyszny obiad w Hotelu Atena w Ciechanowie. Zanim zwyciężczyni, z całą rodziną, zasiedli do stołu, wnuczka wręczyła swojej superbabci Mili statuetkę, potwierdzającą tytuł.

Więcej  w numerze 8 TC z 19 lutego br.

Regulamin konkursu

 Regulamin konkursu „Superbabcia"

1. Organizatorem Konkursu „Superbabcia" jest Spółdzielnia Pracy „Ciech-Press" w Ciechanowie, 06-400 Ciechanów ul. Ściegiennego 2, wydawca „Tygodnika Ciechanowskiego" 2. Konkurs polega na wybraniu w drodze głosowania Czytelników najładniejszej najdowcipniejszej, najzabawniejszej, najserdeczniejszej, najcieplejszej itd.) wypowiedzi dziecka o swojej babci. Rozpoczyna się we wtorek 11 grudnia 2012 roku i trwa do 18 stycznia 2013 roku (włącznie). 3. W każdym numerze „Tygodnika Ciechanowskiego”, począwszy od dnia 11 grudnia 2012 r., prezentowane są przedszkola z Ciechanowa oraz z powiatu ciechanowskiego, które wyraziły chęć wzięcia udziału w konkursie. Na łamach Tygodnika prezentowane jest zdjęcie grupowe uczestników, wypowiedź trójki dzieci z danej grupy oraz ich fotografie. Grupy prezentowane są do 15 stycznia 2013 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 22 stycznia 2013 r. na portalu internetowym www.tc.ciechanow.pl i na łamach „Tygodnika Ciechanowskiego”. Na każdą wypowiedź można głosować za pomocą kuponów wyciętych z „TC” lub wysyłając SMS z odpowiednim prefiksem oraz imieniem i nazwiskiem osoby. Zwycięzcą zostaje osoba, której wypowiedź otrzyma największą liczbę głosów. 4. Biorąc udział w konkursie uczestnicy akceptują warunki niniejszego regulaminu i wyrażają zgodę na publikacje wypowiedzi i zdjęć na łamach „Tygodnika Ciechanowskiego ” i portalu internetowym tc.ciechanow.pl. 5. Zwycięzca, czyli dziecko, która otrzymała największą liczbę SMS-ów otrzymuje od organizatora nagrodę w postaci zaproszenia na obiad z całą rodziną (maksymalnie 10 osób), natomiast dla swojej grupy przedszkolnej wygrywa zestaw zabawek edukacyjnych. Babcia, której wnuczka lub wnuczek wygra w konkursie, otrzymuje tytuł Superbabci. Uczestnik konkursu nie może domagać się otrzymania ekwiwalentu pieniężnego nagrody. 6. Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.