Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 19 czerwca 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

dodaj ogłoszenie

Praca: Stolarz - Stolarz budowlany

06.06.2018 16:09:04

Zatrudnimy na stanowisko: STOLARZ - STOLARZ BUDOWLANY (montaż domów drewnianych z prefabrykatów) Skrzeszew obok Legionowa
Opis stanowiska: • praca przy wytworzeniu domów szkieletowych • czynności przygotowujące do produkcji segmentów budynków mieszkalnych: pomiary, dopasowywanie, oznakowywanie, kontrola drewnianych belek, desek, płyt • montaż ścian według rysunku technicznego • wypełniane elementów i zabezpieczanie • przycinanie i mocowanie płyt • montaż Wymagania: • dobra znajomość rysunku technicznego • doświadczenie na stanowisku Stolarz / Cieśla • prawo jazdy kat. B / C mile widziane • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy. Oferujemy: - praca na stałe - miejsce pracy: Skrzeszew (obok legionowa) - zarobki powyżej 10 000 tysięcy złotych - praca od poniedziałku do piątku. 664334822