Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 22 września 2017

Elektroniczne wersje bieżących i niektórych archiwalnych wydań "Tygodnika" dostępne są na portalu eprasa.pl

Ostatnie FotoreportażeRSS

Najświeższe artykułyRSS

 • Łączy nas idea postępu

  dziś 12:37:44

  fot. S.Żagiel Rozmowa z Jerzym Królem – prezesem Rady w Ciechanowie Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej Czytaj dalej»

 • Małe Kino: Przegląd filmów Andrzeja Wajdy. Dziś reżyser sam o sobie

  dziś 10:25:31

  fot. Archiwum Dokumenty, filmy fabularne, spotkania z aktorami – to program przeglądu dorobku filmowego Andrzeja Wajdy, który rozpoczął się wczoraj w Małym Kinie Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie. Czytaj dalej»

 • XX Dni Patrona Pułtuska św. Mateusza

  wczoraj 16:41:39

  fot. I.Koba - I like Pułtusk – padła ze sceny na najdłuższym rynku w Europie deklaracja włoskiego piosenkarza Gazebo. Sympatię do Pułtuska wyrazili także i inni artyści występujący na rynku, jak i sami mieszkańcy uczestniczący w święcie miasta i swoim święcie. Czytaj dalej»

 • Szóstka trafiona w Płońsku

  wczoraj 09:00:00

  Jeden z mieszkańców Płońska, 16 września podczas losowania lotto plus trafił szóstkę. Dokładnie 1 mln zł wygrała osoba, która odwiedziła płoński punkt Lotto przy ul. Wyszogrodzkiej 59. Aby trafić na listę milionerów wystarczył jej zakład lotto z plusem zawarty metodą chybił trafił.  Czytaj dalej»

 • Opinogóra: wręczenie nagród "Wierzby"

  wczoraj 09:00:00

  Dziś w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze wręczone zostaną nagrody i wyróżnienia laureatom XI edycji konkursu pt. "Mazowieckie Zdarzenia Muzealne - Wierzba".  Czytaj dalej»

 • Ciechanów: 22 września darmowe przejazdy autobusami ZKM

  wczoraj 08:45:00

  22 września przypada Dzień bez samochodu. Z tej okazji w Ciechanowie będzie można za darmo przemieszczać się miejskimi autobusami ZKM. Czytaj dalej»

 • Zjazd absolwentów I LO w Płońsku

  przedwczoraj 18:33:21

  fot. R.Nadaj W ubiegłym tygodniu uroczyście obchodzono 100-lecie Gimnazjum i Liceum im. H. Sienkiewicza w Płońsku. Główne obchody odbyły się w ostatnią sobotę. Na zjazd swojej renomowanej szkoły przyjechało około 400 absolwentów. Nie mogło zabraknąć pamiątkowego zdjęcia na dziedzińcu szkoły. Czytaj dalej»

 • 35. pielgrzymka do Rostkowa

  przedwczoraj 16:43:14

  fot. EJ 16 września kilka tysięcy młodych pielgrzymów pod opieką księży, katechetów oraz rodziców wyruszyło w 20 grupach z przasnyskiej fary do Rostkowa, gdzie znajduje się sanktuarium św. Stanisława Kostki. Tym razem pod hasłem „I poszli za Nim". Czytaj dalej»

 • Pow. Płoński. Targnął się na życie

  przedwczoraj 14:36:52

  Do kolejnego samobójstwa doszło w powiecie płońskim. Z informacji policyjnych i prokuratorskich wynika, że tylko w tym roku na swoje życie targnęło się już 13 osób. Tym razem życie odebrał sobie zaledwie 19-letni mieszkaniec Szczytna w gm. Załuski. Czytaj dalej»

 • 45-latek z powiatu ciechanowskiego uwodził małoletnie

  przedwczoraj 12:39:44

  45-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, który „za pośrednictwem serwisu społecznościowego uwodził osoby małoletnie”, trafił do aresztu tymczasowego.  Czytaj dalej»

 • Mława.Prokurator powrócił

  przedwczoraj 09:40:00

  Prokurator Marcin Bagiński od 19 września ponownie jest szefem Prokuratury Rejonowej w Mławie. Pełnił tę funkcję w latach 2015-2016. Od czerwca ub. r. do tej pory był oddelegowany do pracy w Departamencie do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej. W tym czasie mławską prokuraturą kierował Krzysztof Molenda.  Czytaj dalej»

 • Zderzenie z łosiem

  19.09.2017 18:16:31

  fot. Kamil Wojciechowski W środę, 13 września, około godz. 9.00 w miejscowości Drożdżyn w gm. Sochocin miał miejsce wypadek z udziałem łosia. Zwierzę wtargnęło na jezdnię tuż przed przejeżdżający samochód.  Czytaj dalej»

 • Odblaski dla pierwszoklasistów

  19.09.2017 15:30:00

  fot. Roman Nadaj Celem tej inicjatywy jest uświadomienie rodzicom konieczności noszenia elementów odblaskowych przez dzieci. Organizatorzy chcą dotrzeć do około 160 szkół w całym subregionie ciechanowskim w pięciu powiatach, w których naukę rozpoczęło ponad 3 tysiące dzieci. Czytaj dalej»

Więcej wiadomości...

Galerie TC

 

Nasze Tygodniki

 

TC

Nasz Partner

Dyżur dziennikarski

Dziennikarze pełnią dyżury
w redakcji "TC" (I piętro, pok. nr 28)
w każdą środę w godzinach 10.00-14.00

tel: 23 673 93 65

Felietony

 

Ogłoszenia drobne do TC

Aktualnie na stronie

Prenumerata

Pogoda w Ciechanowie

Mazowiecka książka roku


 

Wykrzyknik TC

Od 27 listopada 2008 r. odwiedziło nas

Liczniki

internautów

Polityka dotycząca cookies i podobnych technologii

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację zastosowania tych narzędzi przez stronę tc.ciechanow.pl)

Czytaj więcej

Newsletter

Dzięki naszemu newsletterowi będziesz otrzymywał najnowsze informacje z naszej strony.

Zapisz się do newslettera

Biuletyn informacji publicznej


                                             Biuletyn Informacji Publicznej

Należymy do

 

Prenumerata

Zamów prenumeratę ,,TC” przez redakcję

Proponujemy Państwu nową formę prenumeraty. Teraz, w każdej chwili, można zamówić prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego w formie drukowanej bądź elektronicznej (e-wydania).
Zamawiając TC przez naszą redakcję otrzymają Państwo gazetę w każdy wtorek rano, bez żadnych opóźnień.
napisz do nas:

promocja@tc.ciechanow.com

lub zadzwoń pod numer
23 672-34-02
od poniedziałku do piątku w godz. 9-16