Tygodnik Ciechanowski

Środa, 23 stycznia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Tygodnik Ciechanowski nr 4/2019

Te i inne informacje w najnowszym Tygodniku Ciechanowskim!

Najświeższe artykułyRSS

 • ZWiK w Ciechanowie informuje

  wczoraj 18:00:00

  Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Ciechanowie poinformował na swojej stronie internetowej, że we wtorek, 22 stycznia, doszło do awarii na magistrali wodociągowej przy ul. Gostkowskiej. Czytaj dalej»

 • Nowa szefowa Gminnego Ośrodka Kultury w Opinogórze

  wczoraj 15:40:22

  Gminny Ośrodek Kultury w Opinogórze ma nową szefową. 14 stycznia wójt Piotr Czyżyk pełnienie obowiązków dyrektora GOK powierzył – do końca sierpnia 2019 r. - Joannie Mossakowskiej.  Czytaj dalej»

 • 8 mln zł dla Ciechanowa, Glinojecka, Opinogóry i Strzegowa

  wczoraj 13:00:00

  Warto być cierpliwym…. W lipcu 2016 r. prezydent Ciechanowa, burmistrz Glinojecka, wójt gminy Opinogóra i wójt gminy Strzegowo podpisali umowę w sprawie przygotowania wspólnego projektu dotyczącego inwestycji w odnawialne źródła energii na obszarze wspomnianych gmin i złożenie w Urzędzie Marszałkowskim w Warszawie wspólnego wniosku o dofinansowanie tego projektu z funduszy unijnych.  Czytaj dalej»

 • Po raz 29. Sztuka Młodych. Gala: wydarzenie czy już nie?

  wczoraj 11:53:43

  fot. R.Nadaj Kolejny i na razie ostatni, 29. już Koncert Noworoczny Gala 2019 organizowany przez Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie odbył się przed tygodniem. W ciągu prawie 5 godzin doceniono odniesione w 2018 r. sukcesy artystyczne dzieci i młodzieży w konkursach, przeglądach i na festiwalach, zaprezentowano publiczności nagrodzone utwory, przeprowadzono aukcję sztuki na rzecz wspierającego dzieci i młodzież szczególnie uzdolnionych artystycznie Funduszu Sztuka Młodych, zbierano też pieniądze na ten cel wśród gości gali. Czytaj dalej»

 • Zmarł lekarz Edward Chrostek

  przedwczoraj 22:00:00

  fot. Roman Nadaj 21 stycznia zmarł znany ciechanowski lekarz, Eward Chrostek. W swojej zawodowej karierze pełnił kilka ważnych funkcji związanych z ciechanowską służbą zdrowia.  Czytaj dalej»

 • Ciechanów: głosowanie na sportowca 2018 roku

  przedwczoraj 12:30:00

  fot. Urząd Miasta Ciechanów Ruszyło głosowanie internetowe, w którym wybrany zostanie sportowiec, drużyna, trener i wydarzenie sportowe 2018 roku. Najpopularniejsza w danej kategorii osoba, zespół czy przedsięwzięcie zostaną wyróżnione podczas planowanej przez miasto Ciechanowskiej Gali Sportu, gdzie wręczane będą pamiątkowe statuetki. Czytaj dalej»

 • Wypadek: nie żyją trzy osoby

  przedwczoraj 08:45:00

  fot. KP PSP Niestety tydzień rozpoczynamy przykrą wiadomością. Dziś w nocy na drodze między Koźniewem a Sońskiem doszło do tragicznego wypadku. Zginęły w nim trzy osoby.  Czytaj dalej»

 • Dom dziecka bez dyrektora

  18.01.2019 21:12:31

  Mirosław Korcz, dyrektor Domu Dziecka w Płońsku złożył rezygnacje z zajmowanego stanowiska. Decyzja zapadła w poprzednim tygodniu i najprawdopodobniej podyktowana była nie tylko trwającym audytem. Czytaj dalej»

 • Płońsk: uwaga na wyłudzenia

  18.01.2019 11:00:00

  Wczoraj w Płońsku doszło do 4 prób wyłudzenia pieniędzy od osób starszych. Wszystkie miały bardzo podobny przebieg. Czytaj dalej»

 • Postawa 13-latka zasługuje na pochwałę

  18.01.2019 10:00:00

  fot. KPP w Żurominie Do niecodziennego zdarzenia doszło we wtorek po południu na ul. Wyzwolenia w Żurominie. Wracający do domu 13-latek udzielił pomocy 68-letniemu mężczyźnie. Wiedzę o numerach alarmowych i pomocy osobom potrzebującym czerpał ze spotkań z żuromińskimi policjantami. Czytaj dalej»

 • Będzie spotkanie przeciw przemocy

  17.01.2019 13:00:00

  20 stycznia o godz. 20.00 w Ciechanowie na placu Jana Pawła II odbędzie się spotkanie mieszkańców Ciechanowa i okolic, na którym będą mogli wspólnie zamanifestować swój sprzeciw wobec przemocy. Czytaj dalej»

 • Biblioteka Powiatowa w Ciechanowie: Ferie z „Star Wars”

  17.01.2019 12:40:00

  W czasie najbliższych szkolnych ferii zimowych Biblioteka Powiatowa w Ciechanowie zaprasza miłośników kultowego filmu „Gwiezdne wojny” na zajęcia warsztatowe. Mogą brać w nich udział zarówno dzieci jak i osoby dorosłe.  Czytaj dalej»

 • Skoczył z mostu, złapali go policjanci

  17.01.2019 12:00:00

  W miniony wtorek młody mężczyzna chciał targnąć się na własne życie. Skoczył z mostu, jednak dzięki czujności, szybkości i zdecydowaniu policjantów mężczyzna został w ostatniej chwili złapany za ubrania, a następnie wciągnięty na most.  Czytaj dalej»

Więcej wiadomości...

Drogi Użytkowniku! Polityka dotycząca cookies i podobnych technologii

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację zastosowania tych narzędzi przez stronę tc.ciechanow.pl)

Czytaj więcej

Galerie TC

 

Nasze Tygodniki

 

TC

Nasz Partner

Dyżur dziennikarski

Krzysztof Kowalski

tel: 23 672 34 02

e mail: krzysztof.kowalski@tc.ciechanow.com

Felietony

 

Ogłoszenia drobne do TC

Smog w Ciechanowie

Sprawdź czystość powietrza.

Pomiary podawane  na bieżąco!

ul. Mazowiecka/Mleczarska

Prenumerata

Pogoda w Ciechanowie

Mazowiecka książka roku


 

Wykrzyknik TC

Od 27 listopada 2008 r. odwiedziło nas

Liczniki

internautów

Newsletter

Dzięki naszemu newsletterowi będziesz otrzymywał najnowsze informacje z naszej strony.

Zapisz się do newslettera

Biuletyn informacji publicznej


                                             Biuletyn Informacji Publicznej

Należymy do

 

Prenumerata

Zamów prenumeratę ,,TC” przez redakcję

Proponujemy Państwu nową formę prenumeraty. Teraz, w każdej chwili, można zamówić prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego w formie drukowanej bądź elektronicznej (e-wydania).
Zamawiając TC przez naszą redakcję otrzymają Państwo gazetę w każdy wtorek rano, bez żadnych opóźnień.
napisz do nas:

promocja@tc.ciechanow.com

lub zadzwoń pod numer
23 672-34-02
od poniedziałku do piątku w godz. 9-16