Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 23 kwietnia 2017

Elektroniczne wersje bieżących i niektórych archiwalnych wydań "Tygodnika" dostępne są na portalu eprasa.pl
 • Nawałnica nad Mławskiem. 65 litrów wody na metr kwadratowy

  09.07.2009 11:01:54

  Pięćdziesiąt dwa litry nad ranem, kolejnych 13 l wody na metr kwadratowy w ciągu dnia – spadło w minioną środę w Mławie. To średnia norma miesięczna. Na szczęście straty materialne nie są duże, a na pewno znacznie mniejsze niż te, jakie tu spowodowała pamiętna ulewa w 1999 r.

  Czytaj dalej

 • Lipińscy na zgliszczach

  10.09.2008 21:36:23

  Pan Bóg nie może być tak okrutny, napiszmy więc, że to straszliwe zrządzenia losu zabrały Urszuli i Antoniemu Lipińskim z Nowej Wsi gmina Krasne najpierw dwóch synów, później trzeci syn uległ trwałemu kalectwu w wyniku wypadku, a 15 sierpnia, gdy z nieba spadła ognista kula zniszczona została podstawa ich egzystencji.

  Czytaj dalej

 • Burze szalały nad Mazowszem

  21.08.2008 16:52:29

  To była potworna noc. Z całego kraju dochodziły wieści o szalejących wichurach i lejących się z nieba strumieniach wody, ale nikt nie przypuszczał, że groźne zjawiska dotrą na północne Mazowsze.

  Czytaj dalej

Ostatnie FotoreportażeRSS

 • Emeryt, gdy na dworze, potem w domu wszystko może

  Fot. Krzysztof Kowalski Zobacz galerie...

 • Przełaje po płaskim

  Na obiektach stadionu miejskiego rozegrano mistrzostwa powiatu ciechanowskiego w biegach przełajowych. Zawody zaliczane są do Igrzysk Młodzieży Szkolnej i były jednocześnie eliminacjami do mistrzostw rejonowych. Zobacz galerie...

 • Wystawa "Wielkanoc na Mazowszu" w MWM w Sierpcu

  Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...