Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 05 sierpnia 2021

Zapraszamy na nową stronę: Ciech-Press - Portal Regionalny pod adresem www.ciechpress.pl

1-3 grudnia: świąteczna zbiórka żywności

30.11.2017 18:21:48

W ferworze świątecznych zakupów nie zapominajmy o najuboższych. 1 grudnia rusza 21. Świąteczna Zbiórka Żywności. Organizatorem akcji na Północnym Mazowszu jest Bank Żywności w Ciechanowie.

Tegoroczna Świąteczna Zbiórka Żywności będzie prowadzona w 67 sklepach, w 13 miejscowościach i przez 800 wolontariuszy. 1-3 grudnia – od tego weekendu naprawdę wszystko zależy. Bank Żywności w Ciechanowie zwraca się o wsparcie akcji.

- Pomóc może każdy i każda pomoc ma znaczenie. By odmienić czyjś los często wystarczą małe dobre gesty wielu ludzi, które zsumowane, przynoszą realną i odczuwalną poprawę życia innych osób. – podkreśla Dorota Jezierska, prezeska Banku Żywności w Ciechanowie.

   Obecnie najpotrzebniejszymi produktami są mąka, olej, cukier, konserwy, przetwory warzywne i owocowe, słodycze oraz bakalie.

Świąteczna Zbiórka Żywności odbywać się będzie pod hasłem „Dodaj Świętom Smaku.”

- Podzielenie się jedzeniem to najpiękniejszy, codzienny gest, który świadczy o tym, jak bardzo zależy nam na innych. A chęć, by ci inni mieli równie wspaniałe święta co my sami, to dowód empatii mieszkańców naszego regionu – tłumaczy Dorota Jezierska.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz