Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 24 lipca 2021

Zapraszamy na nową stronę: Ciech-Press - Portal Regionalny pod adresem www.ciechpress.pl
fot. KPP Ciechanów
fot. KPP Ciechanów

To on okradł stację paliw

11.01.2018 10:30:00

Ciechanowska policja wie już, jak wygląda sprawca, który przed kilkoma dniami napadł na stację paliw przy ul. Sońskiej w Ciechanowie (piszemy o tym w bieżącym TC). Publikuje ona zdjęcie tego mężczyzny, zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło w środę (3 stycznia br.) około godz. 4:30. Nieznany mężczyzna wszedł do pomieszczenia stacji paliw w Ciechanowie, sterroryzował pracowników grożąc bronią lub przedmiotem przypominającym broń i ukradł kilka tysięcy złotych. Potem wyszedł i oddalił się w nieznanym kierunku, do chwili obecnej trwają jego poszukiwania.

Policja informuje, że podczas napadu rabunkowego nikt nie ucierpiał. Mężczyzna ubrany był w czarna bluzę z kapturem, który od wewnątrz miał kolor jaskrawo zielony, szarą kamizelkę z rozdarciem z tyłu, czarne spodnie i ciemne buty sportowe. Policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na których widać zamaskowanego sprawcę.

Osoby , które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego, tel. 23 673 12 01, 997 lub osobiście. Można również wysłać maila: prasowy.kppciechanow@ra.policja.gov.pl

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz