Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 06 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. zbiory prywatne Dominiki
fot. zbiory prywatne Dominiki

Zbiera na debiutancką płytę

15.03.2018 11:00:00

Pochodząca z Ciechanowa Dominika Kasprowicz sama pisze teksty i komponuje muzykę. Śpiewanie od zawsze było jej marzeniem, już w czasach, gdy uczyła się w miejscowej szkole muzycznej. Od 5 lat, zachęcona przez zawodowych muzyków i dziennikarzy muzycznych, marzy o nagraniu autorskiej debiutanckiej płyty.

- Jako matka mogę ją wesprzeć, prosząc o pomoc i finansowe wsparcie swoich przyjaciół i znajomych. Zbiórka rozpoczęła się we wtorek 6 lutego na serwisie crowdfundingowym PolakPotrafi.pl. To największe marzenie Dominiki. Jego spełnienie jest na wyciągnięcie ręki! Minimalna kwota, która pozwoli jej na nagranie i wydanie albumu z własnymi piosenkami to 18 tysięcy złotych. To niewiele, jeśli chodzi o profesjonalne nagranie, ale dla nas jest to kwota zaporowa – opowiada ciechanowianka Ewa Śliwińska, mama Dominiki.

Marzenie rzeczywiście jest na wyciągnięcie ręki, bo na koncie jest już prawie 13 tys. zł, a brakuje zaledwie kilku tysięcy złotych.

- Liczę na wsparcie rodziny, przyjaciół i mieszkańców Iławy, miasta w którym mieszkam, mojego rodzinnego miasta Ciechanowa oraz polskich miłośników muzyki country i americana. Jest to środowisko, w którym funkcjonuję od kilku lat jako artysta, biorąc udział w koncertach w ramach Pikniku Country w Mrągowie i w konkursie na Polską Piosenkę Country - opowiada Dominika.

Zbiórka trwa na stronie: https://polakpotrafi.pl/projekt/pomoz-wydac-debiutancka-plyte-domi-kasprowicz-easy

Pomóżmy Dominice zrealizować jej marzenie!

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz