Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 05 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Pijani za kierownicą

19.03.2018 11:00:00

Na niektórych kierowców nie skutkują apele, ani też surowe kary. Nadal jeżdżą samochodami na dwóch gazach, stwarzając śmiertelne zagrożenie.

W ostatni weekend na terenie powiatu płońskiego z ruchu wyeliminowanych zostało dwóch pijanych kierowców. Jeden z nich ujęty został przez innych kierowców.

W sobotę wieczorem patrol policji w Karnkowie, gm. Czerwińsk, zwrócił uwagę na dostawcze renault. Kierowca tego pojazdu jechał dosyć niepewnie, a w chwili mijania z radiowozem, zjechał na przeciwległy pas ruchu. Kierujący policyjnym autem funkcjonariusz, by nie doszło do zderzenia, musiał zjechać na pobocze. Właściciel renault, 38-latek z gm. Załuski, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

W niedzielę wieczorem dyżurny otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy seata, który miał jechać przez Sochocin. Chwilę później został on zatrzymany w Kucharach Żydowskich. 43-latek, mieszkaniec tej gminy, miał 2,3 promila. Kilkakrotnie nie mieszcząc się w szerokości drogi zjeżdżał autem na pobocze. Uszkodził też znak drogowy. Inni kierowcy zajechali mu drogę i zatrzymali do przyjazdu policji.

Pijanych nie brakuje także na innych drogach. Tylko w miniony weekend ciechanowscy policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierowców, w tym dwóch rowerzystów, motorowerzystę i dwóch kierowców samochodów osobowych.

W sobotę około godz. 22.00 w Ciechanowie na ul. Płockiej zatrzymano 61-letniego kierowcę volkswagena, który miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Tego samego dnia przed północą we Władysławowie, na drodze krajowej nr 60, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę opla zafira. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że 41-letni mężczyzna z tego powiatu miał w organizmie 1,3 promila. Do tego kierował również wbrew sądowemu zakazowi.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz