Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 26 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. IK
fot. IK

Spółki gminne pod lupą

29.03.2018 10:00:00

Upadające PPUK i pożyczka z TBS. Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej w Pułtusku, od niedawna pracująca w zmienionym składzie, przyjrzała się działalności dwóch spółek gminnych: Towarzystwu Budownictwa Społecznego i Pułtuskiemu Przedsiębiorstwu Usług Komunalnych.

Jak się okazało, TBS udzielił PPUK pożyczki, która nie została spłacona. Pojawiło się zagrożenie, że TBS może nie wybudować bloku przy ul. Jana Pawła II, a PPUK może zakończyć swoją działalność. W takich okolicznościach wyznaczona do pełnienia zadań burmistrza miasta Pułtusk Dorota Subda zmieniła składy Rad Nadzorczych spółek, a te powołały nowych prezesów.

IK

Więcej o funkcjonowaniu dwóch pułtuskich spółek miejskich i wyjaśnienia ich (już byłych) zarządów - w reportażu w najbliższym wydaniu "TC".

autor: IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz