Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 07 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Uderzył w inny samochód i odjechał. Był pijany

24.04.2018 09:00:00

W miniony weekend policjanci z Ciechanowa zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców. Najbardziej nieodpowiedzialny okazał się kierowca renault, który miał w organizmie 2,5 promila alkoholu, a drugi z zatrzymanych dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania. Wszystkim grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W piątek (20 kwietnia) w Ciechanowie na ul. Szczurzynek, kierowca renault uderzył w zaparkowany pojazd chevrolet i odjechał z miejsca zdarzenia. - Policjanci ustalili, że kierował nim 57-letni mieszkaniec Ciechanowa. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, ze miał w organizmie 2,5 promila - informuje rzeczniczka ciechanowskiej policji Jolanta Bym.
Z kolei w niedzielę (22 kwietnia) w Ogonowie, gm. Glinojeck policjanci zatrzymali nietrzeźwą kierująca samochodem BMW. 21-letnia mieszkanka pow. płońskiego miała w organizmie 0,8 promila alkoholu. 
W poniedziałek (23 kwietnia) na ul. Żytniej w Ciechanowie funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierowcę forda. Mężczyzna miał w organizmie 1,8 promila alkoholu. Dodatkowo 26-letni mieszkaniec Ciechanowa nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem. 
Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 3 do 15 lat oraz wysoka nawiązka. 

<
/div>

autor: kak

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz