Tygodnik Ciechanowski

Środa, 08 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Sprawca napadu na stację paliw zatrzymany

18.05.2018 17:00:00

Policja zatrzymała napastnika, który wczoraj zastraszył pracownicę stacji bezynowej i ukradł pieniądze. Niewykluczone, że 35-latek z pow. płońskiego ma związek z jedenastoma innymi napadami, które miały miejsce w ciągu kilku ostatnich miesięcy na terenie woj. mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego.

 Wczoraj (17 maja) nad ranem, po godz. 4 w miejscowości Różan (pow. makowski) zamaskowany mężczyzna wszedł na stację paliw, gdzie przedmiotem przypominającym broń zastraszył pracownicę i skradł z kasy pieniądze, po czym oddalił się. Chwilę po rozboju zarządzono blokady dróg w tym powiecie oraz ościennych. - W związku z napadami na stacje benzynowe również tej nocy policjanci operacyjni prowadzili działania. Dzięki temu tuż po zdarzeniu mundurowi z Wydziału Kryminalnego ciechanowskiej komendy, w miejscowości  Gogole Wielkie  zatrzymali 35-latka z powiatu płońskiego, w którego samochodzie ujawnili m.in. broń gazową, kominiarkę, łomy oraz pieniądze, które były poukrywane w różnych miejscach w pojeździe. Mężczyzna ten jest podejrzewany o dokonanie napadu tej nocy, jak też typowany jest jako sprawca wcześniejszych jedenastu napadów na inne stacje benzynowe - informuje rzeczniczka ciechanowskiej policji Jolanta Bym. Na miejscu zabezpieczone zostały ślady. Obecnie trwają czynności procesowe pod nadzorem prokuratury.
autor: kak

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz