Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 24 lipca 2021

Zapraszamy na nową stronę: Ciech-Press - Portal Regionalny pod adresem www.ciechpress.pl

Motoserce i eXplozja 4 x 4

25.05.2018 19:00:00

W sobotę 26 maja na placu Jana Pawła II odbędzie się X edycja ogólnopolskiej akcji Motoserce. Będzie to piknik rodzinny połączony ze zbiórką krwi, organizowany przez motocyklistów. Przygotowane zostaną różnego rodzaju atrakcje i zabawy dla dzieci. Tego samego dnia przez miasto przejadą samochody terenowe w ramach Ciechanowskiej eXplozji 4x4.

Głównym celem Motoserca jest propagowanie idei krwiodawstwa. Krew będzie można oddawać w godz. 10.00-15.00 w dwóch przystosowanych do tego ambulansach. Organizatorami przedsięwzięcia w Ciechanowie są: Steel Roses MC Poland i Ole Karter FG Ciechanów. Akcję patronatem objął prezydent miasta.

Tego samego dnia przez miasto przejadą samochody terenowe w ramach Ciechanowskiej eXplozji 4x4. Auta o godz. 8.00 rano ruszą z Niestumia w wyznaczoną trasę, przechodząc tzw. próby, czyli zdobywając punkty kontrolne, gdzie należy wykonać zadania sprawdzające możliwości auta i umiejętności kierowcy. Pierwszym z punktów kontrolnych będzie plac Jana Pawła II.

W sobotę w godz. 8.00-22.00 należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu w centrum miasta. Nie będzie można przejechać odcinkami placu Jana Pawła II między ul. Dolną a ul. Wodną (obok banku i ratusza) oraz niedostępna będzie droga między skrzyżowaniem z ul. Nadrzeczną a skrzyżowaniem z ul. 17 Stycznia (ul. Wodna i część placu Jana Pawła II). Nie będzie możliwy wyjazd z ul. Kilińskiego.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz