Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 07 kwietnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Znaleziono zwłoki zaginionej kobiety

18.07.2018 10:00:00

Zaginioną przed kilkunastoma dniami w Wągrodnie (gm. Nasielsk) 71-letnią kobietę znaleziono we wtorek (17 lipca) przy domu przysypaną ziemią. Na ciało przypadkiem natrafili miejscowi strażacy-ochotnicy, którzy przeszukiwali teren w trakcie akcji poszukiwawczej, która praktycznie już się kończyła.

Starsza kobieta, jak informowaliśmy na łamach gazety w ostatnim numerze gazety miała wyjść z domu 11 lipca. Nie zabrała ze sobą żadnych dokumentów, leków, ani komórki. Rano jeszcze widziała się z synem. Gdy ten wieczorem wrócił do domu nie zastał juz matki i zgłosił jej zaginięcie. Nie wiedział kiedy pani Marta wyszła z domu i jak była ubrana. Rodzina była zaangażowana w odnalezienie bliskiej.
Policja i strażacy od razu szukali zaginionej m.in. użyto sonaru przepływając okoliczne stawy i badając dno. Do akcji ratowniczej wykorzystywano gps-y oraz psy. Akcja była prowadzona na lądzie, w wodzie i z powietrza. Nie natrafiono jednak na żaden ślad.
We wtorek (17 lipca) ponownie zorganizowano akcję. Dobiegała już końca, gdy jeden ze strażaków jednostki ochotniczej ratownictwa wodnego w Nowym Dworze zasugerował policji, która koordynowała działania, aby sprawdzić świeżo rozwiezioną i wyrównaną ziemię przed posesją. Więcej w we wtorkowym numerze Tygodnika

autor: kak

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz