Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 04 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Ponad 3 promile i za kierownicą

23.07.2018 09:00:00

W sobotni poranek, w zaledwie kilka godzin, policjanci z płońskiej drogówki wyeliminowali z ruchu dwóch pijanych kierowców. Jeden z nich miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

W sobotę rano policjanci płońskiej drogówki prowadzili działania "Stop! Trzeźwość!". Tuż po godz. 7.00 funkcjonariusze pełniący służbę na terenie Baboszewa zatrzymali do kontroli osobowe renault.

Uwagę mundurowych zwrócił styl jazdy kierowcy, który wskazywał na to, że może być on nietrzeźwy. Jak się okazało renault kierował 47-latek z gm. Baboszewo. W czasie sprawdzenia w policyjnych bazach danych policjanci ustalili, że mężczyzna od kilku lat nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Natomiast badanie na trzeźwość wykazało u niego 1,38 promila alkoholu. Pojazd którym kierował został przekazay wskazanej przez niego osobie.

Jak informuje płońska komenda policji, kolejny nietrzeźwy kierowca został zatrzymany przez policjantów kilka minut po godz. 10.00 w miejscowości Starczewo Wielkie. Był nim 58-latek, mieszkaniec gm. Staroźreby. Mężczyzna jechał środkiem drogi osobowym oplem. Do tego nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Miał za to w organizmie ponad 3,2 promila alkoholu. Kierowany przez niego pojazd został odholowany na strzeżony parking.

Obaj pijani kierowcy odpowiedzą za jazdę w stanie nietrzeźwości.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz