Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 05 grudnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

8 milionów na fotowoltaikę i pompy ciepła

26.10.2018 17:00:00

Ciechanów pozyskał dofinansowanie na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła dla gospodarstw domowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Na projekt przyznano blisko 8 mln zł dofinansowania z UE. Ciechanów jest liderem tego przedsięwzięcia, a partnerami gminy: Glinojeck, Opinogóra Górna i Strzegowo.

Decyzją zarządu województwa mazowieckiego, zwiększona została pula środków na program dotyczący OZE. Dzięki temu dofinansowanie przyznano w sumie dla 33 projektów na Mazowszu, w tym dla projektu, którego Ciechanów jest liderem, a w który zaangażowały się Glinojeck, Opinogóra Górna i Strzegowo.

Wartość tego wspólnego projektu wynosi 10 632 198,41 zł, z czego dofinansowanie to 7 974 148,80 zł. Łącznie uwzględnione zostały 444 gospodarstwa domowe, gdzie zamontowanych zostanie 555 instalacji do produkcji energii odnawialnej. Pod uwagę wzięto także 16 obiektów użyteczności publicznej.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz