Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 02 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. K. Kowalski
fot. K. Kowalski

Paweł Podgórski reżyseruje, a Alicja Szemplińska śpiewa i tańczy

06.12.2018 14:00:00

„Gram fair play” to musical rockowo/hip-hopowy w reżyserii pochodzącego z Gołotczyzny aktora teatralno-musicalowego Pawła Podgórskiego.

40-minutowy spektakl opowiada o współczesnej młodzieży, ich wzajemnych relacjach oraz relacjach z nauczycielami i rodzicami.

Sztuka została napisana na potrzeby kampanii społeczno-edukacyjnej „GRAM fair play”, której pomysłodawcą jest Fundacja Caroline B. LeFrak. Jej celem jest krzewienie idei fair play wśród dzieci i młodzieży. Nie tylko w sporcie, ale też w życiu publicznym i społecznym oraz codziennym. Pokazywanie, że w życiu prawdziwa przyjaźń jest ważniejsza niż osiągnięte „na skróty” sukcesy.

Wśród nastoletnich wykonawców jest m.in. 17-letnia Alicja Szemplińska z Ciechanowa, która wygrała emitowany w ubiegłym roku w TVP 1 program pod tytułem „Hit, hit, hurra".

Więcej w „TC” z 4 grudnia.

autor: K. Kowalski

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

  • asa, 2018-12-06 23:12:47
    "Gram fair play"
    Gratuluję