Tygodnik Ciechanowski

Środa, 03 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. K. Kowalski
fot. K. Kowalski

Żaneta idzie śladami siostry

28.12.2018 08:00:00

W tym roku szkolnym w Zespole Szkół Technicznych w Ciechanowie stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymuje Żaneta Gralewicz, uczennica II klasy Technikum Organizacji Reklamy.

Dwa lata temu w ZST stypendystką premiera była jej starsza siostra Karolina – uczennica klasy maturalnej Technikum Geodezyjnego.

- Przyjemnie jest dorównać siostrze, szczególnie starszej… Rodzice są z nas bardzo dumni. A co do samego stypendium, to jest ono dla mnie dużym wyróżnieniem. Zwłaszcza, że konkurencja była duża. Nie będę ukrywała, że chcąc je zdobyć musiałam bardzo dużo pracować. Ale opłaciło się. Stypendium jest dla mnie nagrodą za wysiłek włożony w naukę. Pieniądze na pewno się przydadzą. Część z nich zamierzam wydać na opłacenie kursów komputerowych – mówi Żaneta.

17-latka mieszka w Niedzborzu (gm. Strzegowo w powiecie mławskim).

Więcej w „TC” z 31 grudnia.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz