Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 11 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Okradali domki letniskowe

13.02.2019 11:00:00

27 i 28-latek wpadli w ręce policjantów dzięki skutecznej współpracy płońskich kryminalnych i funkcjonariuszy z komisariatu w Nasielsku. Większość skradzionych przez nich rzeczy została odzyskana.

Na początku lutego do płońskiej komendy wpłynęło kilka zgłoszeń o włamaniach do domków letniskowych oraz budynków gospodarczych mieszczących się na terenie gm. Nowe Miasto i gm. Joniec. Wszędzie sprawcy wyłamywali lub podważali drzwi, a po wejściu do środka kradli praktycznie wszystko co wpadło im w ręce.

Jak informuje płońska komenda, Ich łupem padły m.in. gryfy do ćwiczeń wraz z obciążeniem, butle gazowe, szable, łuki sportowe, elektronarzędzia, piły spalinowe, agregaty prądotwórcze, meble, rowery, drobne narzędzia, paliwo oraz złom. Pokrzywdzeni ponosili straty o wartości od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz