Tygodnik Ciechanowski

Środa, 03 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Po procentach wjechał w słup

04.03.2019 17:40:00

W piątek 1 marca przed godz. 21:00 na ul. Kwiatowej w Płońsku osobowy opel uderzył w przydrożny słup. Interweniujący na miejscu policjanci ustalili, że samochodem kierował 45-letni mężczyzna, mieszkaniec gm. Płońsk.

Jadąc w kierunku krajowej 10-tki kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi a auto uderzyło w słup energetyczny.

- Jak się okazało w czasie sprawdzenia stanu trzeźwości 45-latka, miał on w organizmie ponad 1,4 promila alkoholu. Przyznał się funkcjonariuszom do tego, że pił alkohol, a gdy się mu skończył postanowił jechać do sklepu, by dokupić więcej. Pojazd, którym poruszał się pijany kierowca został zaholowany na strzeżony parking – tłumaczy podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska.

Dodatkowo policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy, gdyż zostało mu zatrzymane kilka lat wcześniej za jazdę w stanie nietrzeźwości.

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz