Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 12 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Powiat płoński: Nauczyciele solidarni w sprawie strajku

08.04.2019 11:30:00

W powiecie płońskim w większości placówki, które wyraziły wolę strajkową w referendum przystąpiły do zorganizowanego protestu.

I tak od godz. 8:00 zawieszenie lekcji nastąpiło m. in. w Szkołach Podstawowych nr 1, 2 i 3 w Płońsku, Szkołach Podstawowych w Baboszewie i Naruszewie czy Zespole Szkół nr 2 w Płońsku. Do strajku przystąpiły również m. in. płońskie przedszkola. W Zespole Szkół nr 1 w Płońsku i Szkole Podstawowej w Siedlinie do strajku dołączyli się również nauczyciele ze związku „Solidarność”.

- Nauczyciele w placówkach, które przystąpiły do strajku pojawili się w szkołach i rozpoczęli zgodnie z założeniami strajk – dodaje Maria Trębska, szefowa powiatowych struktur ZNP.

Szkoły starają się zagospodarować uczniów, którzy przyszli na zajęcia jednak nie jest to łatwe ze względu na małą liczbę osób, które mogły by sprawować nad nimi opiekę.

Więcej w kolejnym wydaniu TC

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz