Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 04 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

ZSO w Płońsku kończy strajk

24.04.2019 14:25:00

Następna szkoła w powiecie płońskim zrezygnowała ze prowadzonego protestu. Tym razem to Zespół Szkół Ogólnokształcących w Płońsku.

W wydanym oświadczeniu czytamy: „Akcja strajkowa była wyrazem naszego protestu wobec polityki edukacyjnej rządu oraz znakiem solidarności z pozostałymi placówkami oświatowymi. Chcieliśmy zaznaczyć swoje stanowisko w sprawie zmian proponowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, trudnej sytuacji ucznia, degradacji – społecznej i finansowej – zawodu nauczyciela. Liczyliśmy na konstruktywne rozmowy, porozumienie z rządem, co jednak – nad czym mocno ubolewamy – nie doszło do skutku. Wobec lekceważącej postawy rządu, mając poczucie odpowiedzialności za naszych uczniów, wracamy do pełnienia swoich obowiązków. Uczniom i Rodzicom, którzy wsparli nas w tym czasie, dziękujemy za zrozumienie”.

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz