Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 02 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Sztafeta charytatywna w Ciechanowie

13.05.2019 12:00:00

Sztafeta potrwa dwie doby, rozpocznie się w piątek, 17 maja, o godz. 18.00 a zakończy się w niedzielę, 19 maja, po godz. 18.00. Bieg organizowany jest na rzecz niepełnosprawnej Ani Ogonowskiej.

Ania ma 2 lata, jest dzieckiem z zespołem Downa, zmagającym się z białaczką. Przebyty dystans przełoży się na finansowe wsparcie dla niej. Uczestnicy mogą zapisywać się przez internet, na stronie organizatora na przynajmniej jedno 12-kilometrowe okrążenie pętlą miejską.

Organizatorzy zachęcają do udziału w charytatywnej sztafecie wszystkich miłośników biegania, amatorów, którzy uprawiają ten sport rekreacyjnie, dla samych siebie, zdrowia i przyjemności. Nie liczą się wyniki, czas i tempo, lecz sam fakt przebiegnięcia i tym samym realna pomoc w leczeniu i rehabilitacji chorej dziewczynki.

Jak informuje urząd miasta, start, meta, biuro sztafety i strefa zmian znajdować się będą na terenie parkingu sklepu Carrefour przy ul. Armii Krajowej 24 w Ciechanowie. Uczestnikiem może być każdy pełnoletni biegacz. Formularz, za pośrednictwem którego można się zapisywać, dostępny jest na stronie internetowej www.mazoviaproactiv.pl. Znajdują się tam również regulamin oraz szczegółowe informacje. Podczas rejestracji należy wybrać godzinę, o której zamierza się rozpocząć swój bieg.

Gdy chce się biec kilkukrotnie, wówczas kilkukrotnie trzeba uzupełnić formularz rejestracyjny. Sztafeta będzie odbywała się zgodnie z zasadami ruchu drogowego. Uczestnicy biorąc udział w sztafecie zobowiązują się do ich przestrzegania.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz