Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 26 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

W piątek Juwenalia w Ciechanowie

14.05.2019 13:00:00

Gwiazdą Juwenaliów, organizowanych 17 maja przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Ciechanowie, pod patronatem prezydenta miasta, będzie Bednarek Band.

Wystąpią również Kuba Sienkiewicz i Romantycy Lekkich Obyczajów. Koncert oraz przekazanie studentom klucza do miasta odbędzie się na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich. Początek zaplanowany jest na godz. 19.00.

Jak informuje urząd miasta, wstęp jest bezpłatny. Przed występem gwiazdy wieczoru prezydent Krzysztof Kosiński przekaże studentom klucz do miasta. Po koncertach przewidziana jest zabawa z DJ-em. Podczas wydarzenia prowadzona będzie zbiórka karmy na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie.

Tego samego dnia, o godz. 9.00 na terenie PCK studenci zmierzą się w "(NIE)BEZPIECZNYCH ZAWODACH" o puchar dziekana zamiejscowego Wydziału Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych. W turnieju tym będą trzy konkurencje: turniej strzelecki, rzut granatem oraz pierwsza pomoc.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz