Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 30 marca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Uciekał przed policją, uderzył w latarnię

27.05.2019 16:00:00

W piątek, 24 maja, ok. godz. 20.00 w Ciechanowie, patrolujący miasto policjanci zauważyli na ul. Gostkowskiej opla corsę ze zbitym reflektorem, kołem bez powietrza i wgnieceniami na jednym z boków.

Ponieważ już na pierwszy rzut oka było widać, że samochód mógł niedawno brać udział w wypadku lub kolizji drogowej, wezwali młodego kierowcę opla, aby się zatrzymał.

Ten jednak zamiast wykonać polecenie policjantów i zatrzymać się do kontroli, zaczął uciekać autem. Jadący radiowozem policjanci ruszyli za nim w pościg. Na skrzyżowaniu ul. Narutowicza i ul. Okrzei opel uderzył w uliczną latarnię.

Gdy samochód zatrzymał się, jego kierowca wyskoczył na chodnik i rzucił się do ucieczki (zostawiając w aucie jadącego z nim w charakterze pasażera 20-latka z Ciechanowa). Uciekinier był na tyle szybki, że wpaść do jednego z mieszkań znajdujących się w wielorodzinnym bloku i schować się… w łóżku. Policjanci szybko znaleźli tą kryjówkę i poprosili uciekiniera, aby z niej wyszedł. On jednak nie tylko nie chciał dobrowolnie wyjść z łóżka, ale zaczął szarpać się z funkcjonariuszami policji. Po pewnym czasie uległ i został odwieziony do policyjnego aresztu.

Okazało się wówczas, że 27-letni kierowca opla nieco wcześniej – na ul. Pułtuskiej - spowodował kolizję. Poza tym był pijany (miał prawie promil alkoholu w organizmie) i nie posiadał prawa jazdy, ponieważ kilka miesięcy temu zabrał mu je sąd.

Więcej w papierowym wydaniu „TC”.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz