Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 01 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

TBS wybuduje kolejny blok

11.06.2019 11:00:00

Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Ciechanowie znalazło się na liście kredytobiorców opublikowanej przez Bank Gospodarstwa Krajowego w Warszawie, którzy uzyskali pozytywną ocenę wiarygodności kredytowej. Jest to ważny krok do budowy drugiego bloku przy ul. Szwanke.

Jak informuje Urząd Miasta w Ciechanowie, TBS pozwolenie na budowę nowego bloku przy ul. Szwanke otrzymało w czerwcu. Wkrótce spółka podpisze z BGK umowę o kredyt, jeszcze w czerwcu ruszą procedury związane z wyłonieniem wykonawcy, następnie spółka podpisze umowy z przyszłymi najemcami, którzy będą partycypować w kosztach budowy.

Inwestycja obejmuje budowę bloku z 36 mieszkaniami oraz parkingiem na 54 samochody. Wielorodzinny budynek będzie miał cztery kondygnacje naziemne i podpiwniczenie. Będzie to obiekt zaprojektowany w nowoczesny i funkcjonalny sposób, nawiązujący wyglądem do otaczającej zabudowy. Powierzchnia użytkowa mieszkań wyniesie 2119,32 m2, powierzchnia użytkowa piwnic 634,59 m2, a kubatura budynku 12634,83 m3. Powierzchnia mieszkań wynosić będzie od 48,74 m2 do 66,10 m2.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz